За своїм значенням і граматичними властивостями прикметники поділяються на три розряди: якісні, відносні і присвійні.
Якісні прикметники виражають ознаку предмета, яка може бути властива предмету в більшій або меншій мірі (колір, розмір, сила, температура, смак і под.): червоний, високий, низький, широкий, веселий, теплий, товстий, старий, молодий, міцний.
Відносні прикметники виражають ознаку через відношення до інших предметів, яка не може бути в предметі в більшій чи меншій мірі: осінні дощі (дощі, які бувають восени), дитяча книжка (книжка для дітей), весняні квіти (квіти, які бувають навесні).
Присвійні прикметники виражають ознаку, яка вказує на приналежність предмета якійсь особі, рідше — тварині: батьків кожух, братів мотоцикл, материна хустка, вороняче гніздо і відповідають на питання чий?
1. якісні
2. якісні
3. присвійні
4. відносні
5. якісні
6. відносні
7. якісні
8. відносні
9. присвійні
10. якісні
ответ: Твір на тему "Що я роблю для здійснення своєї мрії":
Кожна людина про щось мріє і робить все можливе для здійснення своєї мрії.
Я також роблю все можливе для її здійснення. Моя мрія - стати дизайнером інтер'єру. Потрібно старанно вчитися , малювати , володіти різними матеріалами. Моя мрія досить близька, вона точно здійсниться. Я докладаю чимало зусиль, а не просто сиджу, склавши руки. Я мрію мандрувати, пізнавати нові світи, а моя цікава професія мені у цьому до Я вважаю, що мрії здійснюються, варто тільки попрацювати над собою. Потрібно завжди вірити в себе і не здаватися. Бажаю вам гарно написати твір (гарних вам оцінок)
Объяснение:
Нещодавно разом із дорослими ми побували в лісі. Була вже пізня весна, і дерева та галявини вкрилися яскравою зеленню. Тато з мамою і ми з братом хотіли знайти для відпочинку велику галявину. Оскільки ліс знаходиться поруч (його можна розглядати з балкона нашої квартири), то нам він здавався таким чистим і красивим. Ми вирушили в піднесеному настрої до зеленої стіни лісу. Повітря у лісі чисте, духмяне. А от знайти місце, яке було б таким же чистим, виявилося дуже важко. Повсюди валялися целофанові пакети, пакетики від сухариків, порожні пляшки. Одну невеличку галявинку ми все-таки розчистили і там розважалися аж до вечора. Коли вже поверталися додому, то вели розмову про те, що треба частіше приходити сюди на відпочинок. І ось чому. Кожен із нас зібрав по пакету сміття й ніс до найближчого смітника. За нами гало багато людей. І я сподіваюся, що наш приклад підкаже багатьом, як скоріше можна очистити ліс. Починати треба із себе. А наступного тижня ми із задоволенням гали, як багато відпочиваючих, повертаючись додому, несли пакети зі сміттям, зібраним у лісі.