М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Атоніми д слів розквіт,аближатися,авжди,порядок,логічний,змінний,серьозний,швидкий,егоїстичний

👇
Ответ:
HermioneGranger19
HermioneGranger19
22.06.2021
2.віддлятися
3.ніколи
4.безлад
4,7(98 оценок)
Ответ:
Katya111zz3
Katya111zz3
22.06.2021
1.в'янення
2.віддалятися
3.інколи
4.безлад
5.нелогічний
6.постійний
7.легковажний
8.повільний
9.альтруїстичний
4,7(15 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
sasharsm
sasharsm
22.06.2021

Люди бачили цього дивного, одягненого в усе чорне чолові­ка в містах і селах, зустрічали його в степах і борах — скрізь на неоглядних просторах України, а потім і в Росії, в Поль­щі. Цей уже немолодий, сивобородий монах збирав милости­ню для свого монастиря, і люди подавали її, бо дуже шанува­ли і монастирі, і ченців, що були уособленням знань і мудрості великої.

Часом люди розповідали монахові про свої біди і клопоти, іноді прохали оглянути хворого й підказати, як його лікувати. І він усім прагнув до кому добрим словом і порадою, а з ким ділився і своїми знаннями.

Певно, ніхто з людей не знав, що то — не просто звичайний монах, а видатний український поет Климентій Зиновіїв, що мине колись і сто, і двісті років по його смерті, а вірші стомленого подорожанина читатимуть далекі нащадки, знаходячи в словах поета цілющий мед мудрості.

4,4(80 оценок)
Ответ:
АняЛари
АняЛари
22.06.2021
Аж ось труснуло сніжком, і земля нагадала аркуш паперу, на якім дитина випробувала зелені, руді й сірі фарби. - Складноме реченні із сурядним і підрядним зв'язками, одні частини з'єднуються сурядними сполучниками, а інші - підрядними сполучниками чи сполучними словами.

Ще той папір від часу не зотлів і пам'ятка лишилась людям здавна, де за неграмотних французьких королів підписувалась Ганна Ярославна. - Між двома головними частинами, з'єднаними одиничним сполучником чи, або, та (в значенні і), і (й), якщо вони мають спільну підрядну частину, кому не ставимо.

Щаслива ти, дорого, якою ми ідем, і пісня та щаслива, що в серці ми несем.- дві або більше частини з'єднані сурядним зв'язком, від кожної з них залежить одна або кілька підрядних.
4,4(20 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ