Ікона Покрови Пресвятої Богородиці. Богородиця - покровителька українського народу, зокрема матерів, незаміжніх дівчат, українського козацтва.
Свято Покрови Пресвятої Богородиці було встановлено у Візантії на честь визволення Константинополя від нападників. Сьогодні невідомо, хто був тим нападником, який загрожував місту. Одні джерела свідчать, що це були араби, інші припускають, що це війська під проводом київського князя Аскольда. Згідно із переказами після служби Божої люди побачили, як від царських дверей йде світлом осяяна Пресвята Богородиця у супроводі святого Івана Хрестителя і святого Івана Богослова. Божа Мати підходить до престолу, довго молиться і заливається сльозами. Відтак встає, здіймає зі своєї голови омофор і широко простирає його над народом у церкві. Люди, які бачили це видіння, зрозуміли, що Пресвята Богородиця прийшла для того, аби врятувати Константинополь. Омофор або хустка стала Покровом від лиха і зруйнування.
Сьогодні ми не знаємо остаточного часового відліку цій історії, хтось датує цю подію V, а в інших джерелах - X століттям від народження Христа. Проте важливо зосередити увагу не на історичних доказах, а на феномені віри жителів Константинополя. Адже правдива віра у Покров, заступництво і довіра до Святої Богородиці до зберегти їм не лише місто, але і власну ідентичність. Ці ідеї дуже добре розуміли наші предки, для яких омофор Богородиці символізував щось більше, ніж просто захист!
ответ:Ми любимо пригоди - вони навчають нас робити відкриття, дізнаватися щось нове, єднають з природою, виховують мусжність, вчать дивитися у вічі перешкодам, долати труднощі.
"Кожна пригода - до мужності дорога". Це народне прислів'я прямо говорить, що лише беручи безпосередню участь в самій пригоді, ми стаємо мужніми та відважними.
Пригоди бувають різними: одна триває 5 хвилин, інша - все життя. Одна - весела і смішна, іншу навіть згадувати лячно. Але всі вони загартовують тіло і дух.
"Мрія у кожного в серці живе". Ці слова дуже точно передають зміст, сутність мрії. Її неможливо забути, вона завжди з тобою, вона всередині і рветься назовні. Важливо не відмовлятися від намагань втілити мрію в життя за жодних обставин. Щоб потім не жалкувати.
Мрійте і поступово йдіть до мети! Це буде велика і цікава пригода.
людина(ж.р.,одн., Н.в.) народжена для праці(множ.,Н.в.) й щастя(ж.р.,Р.в.,одн.).(Ю.Яновський)
Як не любити зими (ж.р.,Р.в.одн.)сніжно-синьої на Україні(ж.р.М.в.,одн.) моїй.(М. Рильський)