У соціальній психології є декілька цікавих досліджень, які пояснюють те, як більшість людей формують ключові групи спілкування. Особливо діти та підлітки, хоча й часто дорослі, обирають друзів базуючись, перш за все, на близькості.
Навіть перебуваючи у класі у коледжі, з ким швидше всього ви подружитеся? Це будуть не ті люди, які матимуть такі ж особистісні характеристики та інтереси, що й ви, а ті, котрі сидітимуть поряд.
Результати досліджень підтверджують той факт, що економічна мобільність людини великою мірою залежить від країни, в якій ця людина мешкає. У певних країнах ваші шанси покращити своє фінансове становище доволі високі. У інших, на зразок тих, звідки родом наші троє прийомних дітей, ваші шанси покращення фінансової ситуації наближаються до нуля.
Скажімо ще простіше: все, що знаходиться поряд з вами, здійснює величезний вплив на вас та ваше життя. Як мудро сказав Джим Рон: «Ви — щось посереднє між п’ятьма людьми, з якими проводите найбільше часу».
⇒ правильно писать п'ятдесят без м'якого знаку як у кінці, так і в середині слова.
Наприклад: П'ятдесят учнів написали олімпіаду на високому рівні.
Така помилка може бути викликана впливом російськомї мови, у якій цифра 50 пишеться як "пятьдесят" з м'яким знаком в середині,або українським словом "десять", яке пишеться з м'яким знаком у кінці. Варто запам'ятати, що 50 в укр. мові звучить як П'ЯТДЕСЯТ.