М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Прочитайте речення; випишіть дієслова, визначте, якого вони часу і виду. поясніть, чому в деяких дієсловах визначити час неможливо. 1. ми ще йдемо. ти щось мені говориш. твоя краса цвіте в моїх очах. але скажи: чи ти зі мною поруч пройдеш безтрепетно по схрещених мечах? 2. синиця в шибку вдарила крильми. годинник став. сіріють німо стіни. над сизим смутком ранньої зими принишкли хмари. мов копиці сіна. 3. пройдуть зливи, замовкнуть грози, задрімають вітри на ланах. і весняного грому погрози пронесе стороною луна. 4. вечір перли вам до ніг казкові буде сипать росами на діл. 5. ти ідеш… іди собі щаслива, мрій і смійся, думай і мовчи… 6. повела житами стежка неширока в поле, де тополя мріє одинока. 7. скільки б не судилося страждати, все одне благословлю завжди день, коли мене родила мати для життя, для щастя, для біди. 8. – я б сонце засліпив, – розхвастався ліхтар, – якби мене хтось підійняв до хмар. 9. курчаток квочка висиділа в ситі, тепер воно оповіщає всіх: – курей би зовсім не було на світі, коли б я не родило їх…

👇
Ответ:
Chelovek987654321
Chelovek987654321
11.09.2021
Йдемо -теп. час, не доконаного виду, говориш - теп. час, не доконаного виду, цвіте - теп. час, недоконаного виду, скажи -наказове дієслово, теп. час, пройдеш -  майб. час, недокон. виду, вдарила -минулий час, доконаного виду, став - минул. час, докон. виду,, сіріють - теп. час не докон. виду, принишкли - мин. час, докон. виду, пройдуть - майбут. час докон. виду, замовкнуть -докон. вид, майб. час,задрімають - майбутній час, докон. виду, пронесе - майбутн. час, доконю виду, сипать - минул. час, не докон. вид, ідеш - теп. час, не докон. вид, іди - наказова форма дфєслова, мрій - наказова форма дієслова,смійся - наказова форма дієслова, думай - наказова ф. д., мовчи - нак. форм. дієсл., повела - минул. час, не докон. вид, мріє - теп. час недокон. вид, страждати - інфініти, благословлю -майб. час, недокон. вид, родила - мин. час, докон. вид, засліпив - минул. час, докон. вид, розхвастався - мин. час, докон. вид, підняв -мин. час, докон. вид, висиділа - мин. час, докон. вид, оповіщає - теп. час, недокон. вид,  не було -мин. час, докон. вид, не родило -мин. час, докон. вид
4,4(23 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
akhmedkhatataev95
akhmedkhatataev95
11.09.2021

Добрий - добріший - більш/менш добрий - найдобріший - найбільш/найменш добрий.

Веселий - веселіший - більш/менш веселий - найвеселіший - найбільш/найменш веселий.

Кислий - кисліший - більш/менш кислий - найкисліший - найбільш/найменш кислий.

Високий - вищий - більш/менш високий - найвищий - найбільш/найменш високий.

Широкий - ширший - більш/менш широкий - найширший - найбільш/найменш широкий.

Доповнення: для утворення простої форми найвищого ступеня для посилення можуть вживатися префікси що-, як- : щонайвеселіший, якнайвеселіший. Для утворення складеної форми найвищого ступеня до слів найбільш, найменш можуть додаватися префікси що-, як-: якнайменш складний, щонайбільш веселий. Також при утворенні складеної форми найвищого ступеня до прикметника вищого ступеня порівняння можна додавати слова: за всіх, від усіх, над усе: дорожчий над усе, веселіший за всіх.

4,6(80 оценок)
Ответ:
Kamikatze5
Kamikatze5
11.09.2021

ответ:деколи;

Казна-де, аби-хто;

Колись;

Объяснение:так треба присати: 1. Прийменники із займенниками пишуться окремо: до нас, у мене, з ким-небудь, ні до кого.

2. У прийменникових сполуках прийменник ставиться між часткою і займенником, розділяючи їх. Частка, прийменник і займенник у таких випадках пишуться окремо: де в чому, ні до кого, ні з ким, будь з ким, хтозна до кого, казна на чому.

3. Неозначені займенники, утворені від питально-відносних за до префіксів (часток) аби-, ані-, де-, сь-, пишуться разом: абихто, аніщо, деякий, чийсь тощо.

4. Неозначені займенники, утворені від питально-відносних за до префіксів (часток) будь-, хтозна-, казна- пишуться через дефіс: будь-хто, хтозна-чий, казна-чим, та часткою-суфіксом -небудь: хто-небудь.

5. Частка ні з заперечними займенниками пишеться разом: ніхто, ніякий, нікотрий, ніскільки.

4,8(10 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова

MOGZ ответил

Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ