Враження, яке ми виробляємо на інших людей, завжди мало велике значення. І це не тільки те, що ми говоримо або наскільки утворені. Наша зовнішність також важлива. Адже не секрет, що зустрічають по одягу, а проводжають по розуму. Ось чому сьогодні багато людей звертають особливу увагу на свій зовнішній вигляд. І, як правило, це не просто одяг, який ми носимо, а стиль, який ми собі підібрали.
Відомі стилі – це класичний, романтичний, спортивний, етнічний і деякі інші. Що стосується мене, то я не можу сказати, що дотримуюся якогось певного стилю. Я вдягаю різні наряди в залежності від ситуації. У звичайному житті я віддаю перевагу повсякденний стиль. Я, як правило, ношу зручні джинси, стильні топи та взуття без каблука. Іноді я доповнюю свій образ аксесуарами. У холодну погоду це може бути якийсь модний шарф з великим малюнком, а в жарку погоду я надягаю намиста або ланцюжок з кулоном.
Мені подобаються м’які нейтральні відтінки. Мій базовий гардероб складається з одягу сірих, бежевих і темних кольорів. Це дозволяє мені поєднувати безліч речей, створюючи численні образи на різні випадки. Пастельні відтінки – ще одна моя улюблена колірна гамма. Я думаю, що ніжні тони виглядають особливо красиво влітку. Взимку я віддаю перевагу одяг більш насичених кольорів, таких як бордовий або темно-зелений. Мені також подобаються квіти на тканині. Я вважаю, що квіти створюють романтичний настрій.До того ж я завжди стежу за новими трендами. Для мене це свого роду джерело натхнення для нових ідей.Я думаю, що кожному дуже важливо знайти свій власний стиль. Комфортна і підходящий одяг підвищує впевненість в собі. Люди, які носять красиву і охайний одяг, швидше за прихильність до себе. Я вважаю, що матеріал також відіграє значиму роль. Одяг з натуральних високоякісних матеріалів прослужить довго. На закінчення, я б хотіла додати, що одяг, який ми носимо, і стиль, який ми вибираємо – це не хвилинна справа, а звичка, яку потрібно виробляти.
Володимирович,Володимирівна,Михайлович,Михайлівна,Миколайович,Миколаівна,Лукич,Луківна,Ілліч,Іллівна,Ігорович,Ігорівна,Анатолійович,Анатоліівна,Віталійович,Віталіівна,Вікторович,Вікторівна,Владиславович,Владіславівна,В'ячеславович,В'ячеславівна,Савович,Савівна,Васильович,Василівна,Андрійович,Андріівна,Прокопович,Прокопівна,Микитович,Микитівна,Терентійович,Терентіівна,Пантеелеймонович,Пантелеймонівна,Кузмич,Кузьмівна,Власович,Власівна,Олексійович,Олексіівна,Дмитрович,Дмитрівна,Аркадійович,Аркадівна,Григорович,Григорівна,Лазарович,Лазарівна,Феодосійович,Феодосіівна,Данович,Данівна,Тодосьович,Тодосівна
Прикметник громадський, що походить від іменника громада, означає «належний до певного колективу людей»:«Громадських людей кликали цінувати» (Марко Вовчок); «Тут кінчалося місто і далі лежав уже громадський вигін, на якому стояли гамазеї з хлібом» (П. Панч). Прикметник громадянський вказує на суспільство або людність цілої країни, на всегромадянство, що підлягає законам країни й виконує пов’язані з цим обов’язки. Від цього маємо вислови: громадянські права,громадянська війна, цебто війна різних класів одного суспільства, тощо.