М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Зробіть аналіз прикметника великий у такому порядку: 1.аналізоване слово. 2.від якого слова в реченні залежить? (метелик побачів великий світ) 3.на яке питання відповідає? 4. до якої частини мови належить? 5.рід ( в однині). 6. число. 7.яким є членом речення? "

👇
Ответ:
hhgfg
hhgfg
24.03.2022
1. Великий.
2. Залежить від слова світ.
3. відповідає на питання який?
4. Належить до прикметника.
5. Чоловічій рід.
6. Однина.
7. Другорядний член речення.
4,5(33 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Semen200000000
Semen200000000
24.03.2022
1. Знаємо вас. Ловите довірливих дурників на гачок (І. Цюпа); Макар Іванович осміхнувся. Нема дурнів! На сей гачок його не зловиш! (М. Коцюбинський); — За весь час (агент) піймав на гачок лише одного (Переклад С. Масляка); — Дай слово, що нікому не скажеш! — Та на цей гачок спіймати Костю було важко (І. Багмут). взя́ти на крюка́. Богачеві на одній з господарських нарад закинули: — Агроном. І беручкий… Коли б не взяв тебе самого на крюка! (П. Оровецький). О, медицина! Жаль до неї Сидить, як в дереві сучок, Коли ж не хореї Мене впіймали на гачок (А. Малишко).
2. Герус був стріляною птицею, його вже раз судив революційний трибунал, але все якось при до друзів обійшлося (М. Стельмах); — Не всі ж “чительники” (читачі) такі “обстріляні птахи” в літературі всякої школи, як я, то може, іншому й книжка випадає з рук (Леся Українка); — І не гарячкуй, Іване Абрамовичу, бо опечешся. Ти ранній птах, а я стріляна птиця (М. Стельмах).
3. — Бачите, що робиться? Без ножа ріжуть. Я хочу завтра поїхати до вас, щоб разом з Божком розплутати цей клубок (С. Журахович); Він певен, що натрапив на кінець ниточки, але як розплутати клубка, не знає. Перше, що треба,— це розшифрувати таємний зміст цидулки (О. Слісаренко); У Василькові перебувають польські та російські судді, щоб розплутувати клубки прикордонних чвар, чимало товчеться купців, кипить торгівля, чути мову багатьох народів (Р. Чумак); Гандзюк уважав чомусь, що його будуть допитувати першого: старший же він, і з нього, виходить, треба розмотувати клубка! (Д. Косарик); Якщо спробувати розмотати весь клубок останніх подій, то, здається мені, все почалося саме з приїзду Зізі (П. Загребельний). ни́точку розплу́тати. Сирот
4,7(38 оценок)
Ответ:

Це один з найменших соколів. На Україні боривітер живе повсюдно біля широких лук, долин, на узліссях, неподалік галявин.

Ось він злетів, піднявся вгору, і завис у повітрі, часто тріпотів крилами, немов переборював сильні пориви вітру. Аж до полудня з'являвся боривітер над ланом, падав на землю, а потім із здобиччю летів до лісосмуги. Виявилося, що там його гніздо з пташенятами.

Сотні гектарів ланів ці соколи очищають від шкідників. Боривітер бажаний сусід зернового поля, він заслуговує на особливу увагу хліборобів і всіх шанувальників птаства.

Объяснение:

4,7(46 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ