М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Уякому рядку всі слова з часткою не пишуться окремо? а. не/присі, не/хвилюючись, не/волячи, не/дооцінюючи. б. не/злізаючи, не/хтуючи, не/знаходячи, не/зрозумівши. в. не/пізнавши, не/віддячивши, не/склавши, не/скосивши. г. не/чекаючи, не/гаючи, не/дочуваючи, не/добігти.

👇
Ответ:
castlecrashers
castlecrashers
17.12.2021
В не  пiзнавши, не віддячивши, не склавши, не 
скосивши.
4,6(41 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ЮЮПР
ЮЮПР
17.12.2021

Ремонт - комплекс заходів з відновлення працездатного або справного стану будь-якого об'єкта та / або відновлення його ресурсу.(коли якісь великі проблеми)

Лагодження - це поправка незначних ушкоджень.

Голова (як посада) — особа, найчастіше обрана, що керує засіданням, зборами. Голова - керуючий. 

Глава - буває в книжках, текстах. Найчастіше є глава сім*ї(людина яку всі слухають, підчиняються, просять поради, щоб зробити щось *батько*)

В українській мові степінь використовується тільки як математичний термін. Степінь числа. Піднести до степеня. А от ступінь має багато значень: 1. Порівняльна величина, що характеризує розмір, інтенсивність чого-небудь. Ступінь очищення. і так далі

Область — місцевість, земля, край; частина якоїсь території, виділена для районування за певною особливою ознакою (природними умовами, історичними традиціями, і тд.), а також географічний простір.Або область визначення того чи іншого матеріалу (лише одне направлення до прикладу область медицини - хірургія)

Гавлузь — окрема частина, сторона фізичного або духовного життя, діяльності людини чи суспільства. В економіці - це сукуп.підприємств.

Неділя - одиниця тижня(день)

Тиждень - одиниця місяця (сім днів)

4,4(91 оценок)
Ответ:
AngelinaMon1
AngelinaMon1
17.12.2021

В світі багато країн, народів, мов. Кожен з нас має свою рідну мову, літературу, культруру, кожен любить країну в якій народився. Ще з самого дитинства батьки в нас виховують любов до слова, вони вивчають з нами найпростіші словосполучення, допомагають розуміти значення багатьох слів. Потім в школі ми продовжуємо дізнаватися все більше,більше,більше інформації та цікавинок.

В шостому класі є дуже цікаві твори. Ми вивчали славну, загадкову та прекрасну давнину України, гарні, мелодійні колискові, літературного походження та стрілецькі пісні, познайомились з творами Шевченка ("Думка", "Іван Підкова", "Тарасова ніч", "Тече вода в синє море"), прекрасний твір Миколи Воронного "Євшан-зілля" нагадав нам про історичне минуле нашого року. Неймовірні вірші Лесі Українки розповіли нам про її тяжку долю, про її дитинство. Спиридон Черкасенко з твором "Маленький горбан" як найкраще розповів нам про красу і незахищеність людської душі. Вірші Станіслава Чернілевського "Теплота родинного інтиму" та "Забула внучка в баби черевички" розкривали любов, доброту та високу духовність. І ще з багатьма письменниками та їхніми творами ми познайомились у шостому класі. Але найбільше мені припав до душі твір  Віктора Близнеця "Звуки павутинки" романтичність та ліричність — невід'ємні риси української літератури. Неповторний світ дитинства — старт у майбутнє доросле життя. Дивовижність і краса світу, вміння відкрити його для себе (образ звуку павутинки). Образ допитливого і здібного хлопчика Льоньки, його мрії й фантазії. Це як раз саме те що треба. 

На уроках української літератури в шостому класі я дізнався багато нового та цікавого. З деякими письменниками познайомився вперше і вони мені дуже сподобались. Я навчився мріяти, уявляти всі картини, події як це описували автори творів, навчився дивитися на світ іншими очима, навчився цінувати дитинство та більше часу проводити з батьками,саме література рідного краю (українська) прищепила мені любов до прекрасного!

 

4,5(89 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ