Людина -це особа яка втілює в собі багато вчинків та наслідків за які вона розплачується .Вчинки можуть бути різні. Бувають хороші та злі елементи життя людей .Поганими можуть бути :зрада ,ненависть ,обман ,гноблення, обговорення за спинами ,обзиванння.Такі погані вчинки мають найприємніші наслідки ,але все ж існують і хороші вчинки -це до підтримка ,піклування ,навіть застелити після себе ліжко ,це уже дуже хороший вчинок .Здається у світі поганий вчинків більше за добрих, і це напевне саме так і є .Тому потрібно спонукати себе та ближнього до змін та створення хоч і маленьких ,але хороших учинків
Я вважаю, що саме мистецтво робить життя людини наповненим, багатозвучним, різнокольоровим. Музика, як один із видів мистецтва, збагачує світ людини барвами, емоціями. Людина за до музики може передати свій стан, настрій, мрії і прагнення. Все життя людини можна «проілюструвати» музичними творами. Буває, що люди, які не чують музику, часто цю прогалину заповнюють чимось іншим, наприклад малюванням. Значно гірше, якщо людина свідомо робиться «глухою». ЇЇ життя втрачає колір, сонце, повітря. Така людина сама себе обділяє щастям.
Отже, музика є невід’ємною частиною духовного світу людини.
Відповідь:
спалахнула (присудок) повітряна (означення) імла (підмет), вибухнув (присудок) до неба (обставина) огневий (означення) вихор (підмет), заметався (присудок), заклубився(присудок) димом (додаток) і заповнив (присудок) цілий світ (додаток 2 слова) катастрофічним (означення) звуком (додаток).
Пояснення:
речення розповідне, неокличне, складне, безсполучникове, складається з двох частин, розділених комою, що вказує на одночасність подій.
1-ша частина - речення умовно просте, двоскладне, повне, поширене, неускладнен
2-га частина - речення умовно просте, двоскладне, повне, поширене, ускладнене однорідними присудками.
Схема речення
[спалахнула ... імла ], [вибухнув ... звуком].