М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Казка на тему "мій друг пан здоров'я" в творі мають бути обов'язково використані слова: рух, молоко, йогурт, яблуко, слива, гарбуз, жаба, соняшник, морква, дракон, помідор, базилік, чебрець, кориця, колодязь, гори, струмок, родзинки, велосипед, окуляри, сон, сонце, багаття, вода, ролики

👇
Ответ:
kat19810
kat19810
22.11.2020

Здоров'я - це мій друг. Ми завжди допомагаємо один одному. Він мене вчить, як правильно харчуватися і планувати свій день. На сніданок він завжди пропонує мені скуштувати декілька фруктів та овочів, таких як яблука, груша, морква чи помідор. Вони багаті на вітаміни і дають великий заряд енергії на весь день. Це дуже важливо для мене, тому що я завжди знаходжусь в гарному настрою і багато рухаюсь. Ще мій друг радить вживати насіння соняшника та гарбуза, тому що це є корисним для мене. Іноді я купую молоко і самостійно роблю домашні йогурти. На обід ми разом готуємо різні страви. Здоров'я чудовий кулінар, завжди додає до страв вишукану корицю, чебрець або базилік. На вечерю завжди щось солодке і теплий чай. Найулюбленіша здоба до чаю - булочка з родзинками. 

Та окрім кулінарних талантів, мій друг ще затятий мандрівник. Тільки но сонце зійде на небі. Так вже він поспішає кудись подорожувати. В літку ми часто катаємось на велосипеді за містом, або на алеях міста на роликах. Мандрівки на природі мені дуже подобаються. Завжди приємно почути, як поряд співає жаба під акомпанування струмка. Здоров'я мені завжди нагадує про сонцезахсні окуляри, за що я дуже йому вдячна. Іноді ми підіймаємось у гори, де по чуткам живе дракон. По при всі сподівання, дракона я не разу не зустрічала, але цікавою знахідкою був високогірний колодязь з чистою джерельною водою.
Ость такий в мене друг. Вірний і добрий. Бажаю і вам такого друга. 

4,6(48 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Viktoria120t
Viktoria120t
22.11.2020

Одна земля, одна надія
І сонечко на всіх одне,
Воно усіх теплом зігріє,
Воно нікого не мине.
І буде знов весна на світі
Надію людям дарувать,
І будем ми на світі жити,
І про добро пісні співать.

Приспів:
А я бажаю вам добра,
А я бажаю вам тепла,
Любові завтра і сьогодні.
А я бажаю вам добра,
Щоб, наче сад, душа цвіла,
Щоб зорі падали в долоні.

Коли біда простягне руки,
Прийдуть печалі і жалі,
Згадай крізь терени розлуки,
Що є кохання на землі.
І буде знов весна на світі
Надію людям дарувать,
І будем ми на світі жити,
І про добро пісні співать.

4,5(57 оценок)
Ответ:
sveta7811
sveta7811
22.11.2020
Позитивне ставлення до людей передбачає вміння добре говорити. Адже мова — один з основних засобів створення нормальних людських стосунків. Хто не вміє спілкуватися, часто залишається самотнім. Треба вміти говорити і мати про що говорити. Не забувайте слова давньогрецького філо­софа Платона: «Розумні люди говорять тому, що мають що сказати, дурні — тому, що їм хочеться щось сказати».Треба гати, переживати й оцінювати все, що бачимо і чуємо навколо себе. Той, хто гає довкіл­ля, має багату тематику для розмови: про те, що цікавого трапилося на роботі, у школі, свідком чого був на вулиці, на прогулянці, під час канікул тощо. Розповідь із самого початку має збудити в слухача зацікавленість.А ще потрібно читати. Хто нічого не читає, багато чого не знає... Книжки — невичерпне джерело цікавого, що може бути темою для розмови.Можна поговорити у товаристві й про театр, кіно, кон­церти, спортивні змагання та ін.Отже, мати про що говорити означає, що людина не лише дбає про свій культурний розвиток, а й водночас зба­гачує себе темами для розмов.Від чого залежить уміння висловлюватись?Багато важить добір слів. Люди, які мало читають і мало говорять, мають украй збіднений словник, говорячи, часто замовкають, підшукують потрібні слова. Через це їхня мова малоцікава. Збагачувати свій словниковий запас можна за до тренування — прочитати якийсь невеликий твір, а потім спробувати його переказати вголос.Не вживайте грубих, вульгарних слів. Не зловжи­вайте іноземними словами і загальними фразами. Мудре прислів'я говорить: «Малі люди вживають великі слова, а великі — малі».
4,6(63 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ