М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Bossip
Bossip
30.10.2020 18:30 •  Українська мова

Вякому відмінку стоїть займенник у поданому реченні? кішка з дому, мишам воля в ньому.

👇
Ответ:
trybak03
trybak03
30.10.2020
У мисцевому видминку
4,4(3 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
nastyateam1
nastyateam1
30.10.2020

Я не дуже люблю прибиратися у кімнаті, але час від часу навіть мені стає ясно, що без прибирання не обійтися. Такий момент настає зазвичай тоді, коли я не можу знайти якусь річ. Головне для мене, коли я вирішила приратися у кімнаті - не відволікатися і не кинути цю роботу на середині, бо тоді безлад залишиться і навіть погіршає.  

Прибирання я починаю з того, що збираю розкидані речі. Брудний одяг кладу у кошик для брудної білизни, щоб потім покласти у пральну машину. Прибираю на столі, викидаю непотрібні папірці та інше сміття. Потім витрушую килимок біля кроваті та покривало. Підмітаю та протираю підлогу. Насамкінець протираю стіл та полиці від пилу ганчіркою, а монітор комп'ютера - спеціальною вологою серветкою. Усе, кімнату прибрано, і я іду на кухню налити собі чаю.

Объяснение:

4,6(75 оценок)
Ответ:
adidok199680
adidok199680
30.10.2020

Самбір, це одна з таких міст, в яке вартує заглянути, хоч би на один день. Тим більше, що зі Львова сюди їхати, півтори години маршруткою, й за світовий день. можна познайомитись з цим чудовим містечком.

сторія міста, починається з далекого 1241 року.

Орда монголів, зруйнувала містечко самбір й мешканці, були змушені втікати й оселитись близ маленького поселення Погонич. Нове місто назвали Новим Самбором. Пізніше, старе місце відбудували й заселили й назвали Старим Самбором, а нове місто стало йменуватись Новим Самбором, а далі просто, Самбір.

Назва міста, походить від злиття двох слів "сам-бір", що означало, один ліс-бір. Через велику кількість звірів, а особливо оленів, в місті появився герб, олень зі стрілою на шиї.

В місті є декілька релігійних памяток архітектури, яким декілька сот років.

Найдавнішим, вважається католицький костел Іоанна Хрестителя. Вперше він був побудований у 1530 році.

В центрі міста, дуже багато зелених насадженью Також, багато аллей і лавочок, тому, це улюблене місце відпочинку матерів з дітворою та молодих закоханих.

На захід, тягнеться вулиця Шевченка, на початку якої, класична споруда кінотеатру "Кобзар" (раніше "Союз") й приміщення колишнього Офіцерського казино.

На південній стороні Ринку, стоїть памятник Шевченко й фонтан.

4,8(29 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ