М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
teterev2003
teterev2003
21.03.2022 03:26 •  Українська мова

Зробити повний синтаксичний розбір 2 речень куди не кинь оком: сосни красуються у золоті та бірюзовому вбранні, осинові зарослі перелякано тріпочуть червоним, як полум'я, листям,берези,вилавтувавшись у колони,вимальовують оманливі видіння то звичайних селянських білостінок, то розкішних палаців. ще всюди сліи недавнього літа, а росяні на похмурих травах, на кетягаг червоної калини та горобини, холодок, що заповзає за плечі, вже нагадують, десь тут серед цієї краси первозданної чатує зима , вона чатує тихо, підступно вичікує свого часу.

👇
Ответ:
zbwbsh
zbwbsh
21.03.2022

Куди(прислівник,обставина) не(частка) кинь(дієслово,присудок) оком(іменник,додаток): сосни(іменник,підмет) красуються(дієслово, присудок) у(прийменник) золоті(іменник,додаток) та(сполучник) бірюзовому(прикметник,означння) вбранні(іменник,додаток), осинові(прикметник,означення) зарослі(іменник,підмет) перелякано(прислівник,обставина) тріпочуть(дієслово,присудок) червоним(прикметник,означення), як(сполучник) полум'я(іменник,додаток), листям(іменник,доаток),берези(іменник,підмет),вилавтувавшись у колони(це дієприслівниковий зворот, тут члени не розбираються), вимальовують (дієслово, присудок) оманливі(прикметник,означення) видіння(іменник,додаток) то(займенник) звичайних(прикметник,означення) селянських(прикметник,означення) білостінок(іменник,додаток), то(займенник) розкішних(прикметник,означення) палаців(іменник,додаток). Ще(сполучник) всюди(прислівник,обставина) сліди (іменник,підмет) недавнього(прикметник,означення)  літа(іменник,додаток), а(сполучник) росяні(прикметник,означення)  на(прийменник) похмурих(прикметник,означення) травах(іменник,додаток), на(прийменник) кетягах(іменник,додаток) червоної(прикметник,означення) калини(іменник,додаток) та(сполучник) горобини(іменник,додаток), холодок(іменник,підмет), що(сполучник,підмет) заповзає(дієслово,присудок) за(прийменник) плечі(іменник,додаток), вже(прислівник,обставина) нагадують(дієслово,присудок), десь(прислівник,обставина) тут(прислівник,обставина), серед(прислівник,обставина) цієї(займенник) краси(іменник,додаток) первозданної(прикметник,означення) чатує(дієслово, присудок) зима(іменник,підмет) , вона(займенник,підмет) чатує(дієслово, присудок) тихо(прислівник,обставина), підступно(прислівник,обставина) вичікує(дієслово,присудок) свого(займенник,означення) часу(іменник,додаток).


Зробити повний синтаксичний розбір 2 речень куди не кинь оком: сосни красуються у золоті та бірюзово
4,6(57 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kamilfox
kamilfox
21.03.2022
Тюльпани – це мої улюблені квіти. Ранньої весни крізь землю пробиваються їхні гострі листочки, а коли теплішає, тюльпани випускають бутони. Спочатку вони зелені, і зовсім не зрозуміло, якого кольору квітка розпуститься згодом. Потім поступово тюльпан набирає колір, і одного дня розкриває своє чудове обличчя назустріч сонцю. Знизу всередині голівки пелюстки жовтого чи білого  кольору, а також тичинки й маточка – виразні, яскраві. Пелюстки в тюльпана бувають різними, красивої форми, інколи гострі, інколи схожі на сердечка. Є дуже багато сортів тюльпанів, навіть чорні з порваними оксамитовими пелюстками.
4,6(23 оценок)
Ответ:
максим5695
максим5695
21.03.2022
Сам їде, сам і підганяє.Сама себе раба б'є, коли не чисто жне.Сам з горобця, а серце з кішку.Сам осів, а попони оксамитова.Сам п'є, а людей за пияцтво б'є.Сам заварив кашу, сам і розсьорбуй «На Афіну покладайся, а сам роботи не цурається» - давньогрецька прислів'я. Гаразд, коли все сам вмієш; негаразд, коли все сам робиш. Правду Схоронитися, та сам з ями не вилізеш. Боже щось та й сам мужик не лежи. Сам Господь не спонукає, хоча багатьма картає. «Поки сам не станеш батьком, не дізнаєшся, що таке батько» (уйгурська.). «Виховай старшого, а молодший сам навчиться» (араб.) «Той, у кого немає дітей, повинен робити все сам» (кирунді і Руанда) «Три сини, а сам в силі» (рус.) На одного сподівайся, а сам не зівай. Не рий ворогові яму, сам в неї потрапиш. Не рий іншому яму, сам впадеш. Не рий яму іншому, сам у неї потрапиш. Не смійся горох над бобами, сам будеш під ногами. Тому, хто відмовить, сам дай - нехай посоромиться. Сам в своїй справі ніхто не суддя. Сам впав - сам і видряпується, не варто спиратися на други
4,6(50 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ