В існуванні людства дуже важливі абстрактні загальнолюдські цінності. Їх роль і функція обумовлена тим, що людство завжди розвивалося, не стояло на місці, і було успішно в своєму розвитку. Якщо згадати історію, можна констатувати, що навіть життя людини не завжди було цінністю. Раніше на планеті існували країни з рабовласницьким ладом, де такі ж живі люди взагалі не мали ніяких прав. На щастя, зараз все змінилося, це сталося саме завдяки розвитку людських цінностей. Всього цінностей існує багато, хотілося б розповісти про найбільш важливі з них. Найважливішою, звичайно, є цінність людського життя. Ніщо і ніхто не має права забирати в людини життя. На жаль, далеко не всі країни згодні з цим твердженням. Навіть Сполучені Штати Америки, які вважаються однією з найбільш демократичних країн у світі, все ще застосовують смертну кару до деяких злочинців, тим самим нівелюючи цінність людського життя. Проте, думається, що рано чи пізно вони відмовляться від такого виду покарання. Важливою цінністю є здоров’я людини. Відсутність міцного здоров’я завжди пов’язана з великими стражданнями і болем, тому суспільство визнає здоров’я цінністю і прагне забезпечити його якісну охорону. Можливість працювати і отримувати за це гідну винагороду теж можна відносити до істотних людських цінностей. Більш того, оплачувана праця не тільки дозволяє людині харчуватися і задовольняти свої потреби, вона ще й дає настільки необхідне людині відчуття потрібності в цьому житті. Це відчуття також доповнюється відчуттям потрібності в сім’ї. Сім’я – велика цінність практично для кожного. У людини є невід’ємна потреба в продовженні свого роду, тому вона хоче не тільки прожити своє життя, але й побачити своє продовження в дітях.
Дієприслівник як особлива форма дієслова: загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль. Вид дієприслівників. Дієприслівники недоконаного і доконаного виду, їх творення. Дієприслівниковий зворот. Правопис дієприслівників.М е т а: дати поняття про дієприслівник як особливу форму дієслова, навчити знаходити в реченні одиничний дієприслівник і дієприслівниковий зворот, визначати їхню роль у реченні; виробити вміння дотримуватися інтонації речень із дієприслівниковими зворотами, формувати навички визначати вид дієприслівників; за до мовленнєво-комунікативного дидактичного матеріалу виховувати гуманне ставлення до природи.
Зелена - ( з е(и) л е н а) з - приголосний, твердий, шумний (дзвінкий), передньоязиковий, зубний, фрикативний, е - голосний, ненаголошений, л - приголосний, твердий, сонорний, передньоязиковий, зубний, фрикативний, е - голосний наголошений, н - приголосний, твердий, сонорний, передньоязиковий, зубний, носовий, а - голосний, ненаголошений. 6 букв, 6 звуків, 3 склади. Якщо тобі треба розподілити просто на дзвінкі та глухі, то сонорні більше відносять до дзвінких, але краще напиши так, на більш високому рівні.