М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Міні-твір (в гостях у вставних словах)​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
заздрість, злість, улесливість, чесність.

Не всі люди спроможні визнати чужі успіхи, порадіти за них! Це та рідкісна якість, що перевіряє людину на рівень духовності. 
 Недарма кажуть, що заздрість — один з семи смертельних гріхів, тому що  заздрість - це незадоволення добром іншого. Заздрість вбиває радість, спричиняє біль і смуток тому, хто має цю ваду. Заздрість - це злість на того, хто володіє чимось, що недоступне для тебе. А коли разом зі злістю людина виявляє улесливість, щоб під нею сховати заздрість, це є аморальним і недостойним діянням. Треба всюди і завжди, в усьому бути чесним перед самим собою. Чесність до подолати і заздрість, і злість, бо, будучи чесним, ти легко зрозумієш, що людина варта того добра, через яке їй заздрять, вона здобула його справедливим і чесним шляхом.
4,5(86 оценок)
Ответ:
Lenka5891
Lenka5891
27.08.2022
Як краса врятувала берізку

Одного разу посадили великий новий ліс: дуби, липи, берест. Росли саджанці повільно, а бур’яни між ними – швидко. Не давали вони маленьким деревцям вирости, піднятися. Не знали люди як бур’янів позбутися. От і старший лісник порадив посадити поміж дерев берізки. Вони, мовляв, ростуть швидко і знищать бур’яни, бо залишать їх без сонця. Так і зробили. Через кілька років підросли берізки, знищили геть усі бур’яни, але й іншим деревам не давали росту, заступали їм сонце. Вирішили зрубати берізки. 
Був ясний, сонячний вересневий день. Послали бригаду лісорубів. Берізки з білими стовбурами, золотистими листочками на тлі яскраво-синього неба були такими гарними! Зупинилися лісоруби, завмерли від краси. Не піднялась рука з сокирою вчинити розправу над деревами. Розміркували, що можна інші деревця пересадити на окремі ділянки. І досі росте білокорий березовий гай, даруючи людям насолоду.
Гарна береза, та все ж наймальовничіша вона восени, коли кожний її листочок виблискує, наче виграє на сонці. Недаремно ж кажуть «Золота береза».
4,7(94 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ