М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
DashaKarg3
DashaKarg3
28.05.2022 00:44 •  Українська мова

Стилістика мови… а є сукупністю мовленнєвих дій, кожна з яких має мету, що випливає із загальної цілі спілкування; б вивчає реалізацію стилістичних ресурсів мови залежно від мовленнєвої ситуації; в вивчає стилістичні ресурси всіх мовних рівнів: лексики, фразеології, морфології, синтаксису; г включає поняття синонімії і варіативності.

👇
Ответ:
ksun2003
ksun2003
28.05.2022
Стилістика мови -  вивчає реалізацію стилістичних ресурсів мови залежно від мовленнєвої ситуації.
У твоєму випадку це відповідь  - Б.
4,4(33 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Koteykatyan
Koteykatyan
28.05.2022
Олешківська пустеля
200 гектарів гарячого піщаного моря, яке приховує на своєму дні багато таємниць знаходиться в Цюрупинському районі в 30 кілометрах на схід від Херсона.
З'явилася пустеля через випас величезних стад овець тут в XIX столітті. Вівці знищили всю траву в районі, залишивши лише піски, які розширила вітрова ерозія.
Сьогодні, Олешківська пустеля вважається найбільшим піщаним масивом Європи, який складається з семи так званих арен. Всі вони горбисті, з коливанням висот до 20 метрів.
Крім того, тут на глибині 300-400 метрів знаходиться прісне підземне озеро з дуже смачною водою, а посеред пустелі лежить один з унікальних витворів природи - оазис.
Одна з легенд пов'язує цю пустелю з козаками-характерниками. Місцеві жителі розповідають, що сам український отаман Іван Сірко пройшов тут обряд ініціації - місяць прожив в Олешківської пустелі без їжі і води.
З 2010 року ця територія є Національним природним парком і огороджена з усіх сторін штучними лісами.
4,5(90 оценок)
Ответ:
AknelaYouTuber
AknelaYouTuber
28.05.2022
Питання про те, що таке щастя і що означає бути щасливим, з давніх пір хвилювало людину. "Людина створена для щастя, як птах для польоту". У цьому добре відомому крилатому вислові народна мудрість "зафіксувала ту обставину, що щастя відноситься до глибинних сторін людського існування, до самої його природи. І вже тільки тому поняття щастя має висловлювати певний зріз морального життя людини" (Попов Л. А.).Розумінню сутності усвідомлення щастя заважає не тільки складність цього явища в духовному житті людини, а й те, що саме слово "щастя" вживається в ужитку в різних значеннях. Поняття щастя для кожної людини індивідуальне. "Одним щастям здається чеснота, іншим - розсудливість, третім - відома мудрість, а іншим все це разом або що-небудь одне в поєднанні із задоволенням або не без участі задоволення, є й такі, що включають в поняття щастя і зовнішній добробут" ( Аристотель).Перераховуючи різні думки людей щодо щастя, можна сказати, що для більшості щастя полягає в чомусь наочному і очевидному: в удачі, в задоволенні, в пошані, в багатстві і т.п. "Щастя, говоримо ми, - це те ж саме, що благополуччя і гарне життя". (Аристотель). Тому "питання про щастя - це не просто питання про те, як бути щасливим, задоволеним або навіть доброчесним, а перш за все в тому, в чому полягає хороше щасливе життя і до чого людині слід прагнути в першу чергу" (Гусейнов).Існує ще й визначення щастя як "моральної свідомості, що позначає такий стан людини, який відповідає найбільшій внутрішній задоволеності умовами свого буття, повноті і свідомості життя, здійсненню свого людського призначення. Як і мрія, щастя є чуттєво-емоційною формою ідеалу, але на відміну від нього означає не устремління особистості, а виконання цих устремлінь. Поняття щастя не просто характеризує певне конкретне положення або суб'єктивний стан людини, а й виражає уявлення про те, яким має бути все життя, що саме є для нього блаженством. Залежно від того, як тлумачиться призначення і сенс людського життя, розуміється і зміст щастя. Тому дане поняття носить ще й нормативно-ціннісний характер " (Словник з етики).
4,8(42 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ