М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Напишіть,будь ласка,твір на тему "що таке зрада? " орієнтований план 1.одвічна проблема зради.-вступ 2.зрада-це порушення вірності.-основна частина 1)зрада батьківщини. 2)зрада людини. 3)причини зради. 4)людина,яка не зрадить. 3.давайте жити без зради.-висновок 50 речень

👇
Ответ:
aydin51
aydin51
02.01.2020

Зрада — це одне з найболючішого, що може пережити людина. Найстрашніше, коли отримуєш удар у спину від найдорожчої людини, навіть якщо це стосується дрібниці, чогось незначного й неважливого. Усе починається з малого. Я впевнена, що той, хто має можливість підставити в будь-якій ситуації, згодом зможе й зрадити. Я вважаю, що удар у спину забувати й прощати не слід нікому: ні коханій людині, ні другу, ні товаришу. Так, це важко витримати, та всі життєві ситуації роблять нас сильнішими.

Яскравим прикладом зради в родині є відома біблійна легенда «Каїн і Авель». Адам і Єва мали двох синів. Авель пас овець, а Каїн був землеробом. Перший був щирим, приносив жертву з чистою любов`ю. Другий — злий та жорстокий, усе робив тільки з необхідності, без страху Божого. Жертву, що приніс Авель, Господь прийняв, а ту, що Каїн — ні. Між братам зародилася заздрість. Каїн не міг пробачити того, що його жертву Бог не прийняв. Одного разу через заздрість Каїн убив свого брата в полі, де той пас овець. Найстрашніше, що вбивця навіть не покаявся перед Богом, а зухвало брехав, що не знає куди зник Авель. За страшний злочин Господь покарав Каїна, зробивши його вигнанцем і блукачем по землі.

Думаючи про біблійну легенду, не можу не згадати й твору Ольги Кобилянської «Земля». Це соціально-психологічна повість. Особисто для мене «Земля» є одним з найкращих творів, у якому описується життя простих селян. За основу повісті письменниця взяла реальні події. Ольга Кобилянська показала трагедію братовбивства, що трапилася в родині Федорчуків. Письменниця хотіла доказати, що не люди живуть для землі, а навпаки. Івоніка та Марічка Федорчук мали двох синів. Михайло та Сава були абсолютно різними. Хлопці мали різні погляди на життя, інтереси, смаки. Михайло, старший син, був дуже спокійним, працьовитим, не мав шкідливих звичок, а також дуже вродливим: «І не саме великий, але плечистий і сильний, а з лиця мов у якої дівчини, лише що над устами засіявся вус. Дівчата в селі знали добре, який він був, одначе він держався від усіх так далеко, був такий соромливий і замкнений, що ніхто не міг про нього сказати, щоб глядів за одною довше, ніж за другою». Сава був нервовим, конфліктним, любив випити, щось украсти, стріляти звірів заради розваги: «Росте й горнеться кудись… на не до доброго й не до нас. Він роботи боїться, йому танець у голові. Зо стрільбою ходив би день і ніч по полі й по лісі, а про хату думає лише тоді, коли мамалига на кружок вивернеться». Сава боявся, що батьківська земля дістанеться Михайлу Однієї ночі брати пішли до лісу за жердинами, щоб полагодити тин. Другого дня Михайла знайшли в лісі вбитим. Виявилося, що Сава вбив свого брата. Таким чином землю ніхто з хлопців не отримав. Старший брат загинув, а молодшого батьки позбавили ділянки. Земля для селянина є тим, заради чого можна піти на вбивство...

Отже, я точно знаю, що ніколи не можна зраджувати своїх рідних та друзів, свою Батьківщину. Треба жити в мирі й злагоді. Заздрість, зло, зрада руйнують взаємовідносини між людьми.

4,4(54 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ART666999
ART666999
02.01.2020

благовіщення. це свято випадає на 7 квітня. вважається, що на благовіщення починає пробуджуватись природа. за народним повір’ям благовіщення - найбільше свято.

вербна неділя. свято верби, відзначається в останню перед великоднем неділю. звідси його назва "вербна неділя". в цей день у церкві освячують вербові гілки.

великдень - християнське свято на честь воскресіння ісуса христа, яке кожного року відзначається у різні числа. великдень за своєю християнською ідеєю свято загального всепрощення й любові, свято єднання усіх членів роду - живих і мертвих.

4,6(86 оценок)
Ответ:
iuliaminakowa
iuliaminakowa
02.01.2020

Плач Єремії - український рок гурт,

гомеричний сміх - неудержимый, громкий хохот,

витрішки продавати - заглядати без діла, роздивлятися безцільно,

за-ячий хвіст - Дуже мало,

танталові муки - страждання, яких зазнає людина від усвідомлення близькості бажаної мети і неможливості її досягти,

бабине літо - період теплої та сухої погоди восени,

гнути кирпу - зазнаватися, хизуватися,

як мо-кре горить - Дуже повільно, мляво, не поспішаючи і т.,

позичати в Сірка очі - втратити почуття сорому, честі, власної гідності,

гордіїв вузол -Про складне переплетення обставин, про заплутані питання

дати гарбуза - Редагувати відмовляти кому-небудь у сватанні, залицянні.

справляти посиденьки - сидіти без діла, нічого не роблячи

вавилонська вежа- Вислови походять з біблійної розповіді про те, як люди намагалися побудувати у Вавилоні вежу, що сягала б неба.

улюбистку скупаний - дуже вродлива людина.

каїнова печать - За це Бог прокляв Каїна і прирік на вічне поневіряння.

подавати рушники - дати згоду на одруження.

знайшли в капусті - пояснення дитині як вона з’явилася на світ.

хоч греблю гати - багато, дуже багато.

геростратова слава - слава, рівнозначна вічній ганьбі

канути в Лету - річка забуття в Аїді.

4,8(71 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ