1. Відчинивши двері, вона побачила на подвір ї свою подругу.
2. Переляканий і розтривожений, я вискакую в затоплений місяною повінню двір ( відокремлене оначення)
3. Тим часом надійшов голова, привітний червонощокий чоловік ( відокремлена прикладка)
4. Я не знаю нічого ніжнішого, окрім берези ( відокремлений додаток)
5. Тонкий лист, облітаючи з жовтих дерев, лягає на плечі ( відокремлена обставина)
6. Хліба, змиті дощем, яскраво зеленіли ( відокремлене означення)
7. На його дворі, замість похилої хатини, стояв веселий будинок ( відокремлений додаток)
8. Розлющивши очі вона побачила перед собою каламутне небо ( відокремлена обставина)
9. Світ, оповитий красою, задрімав у сні (дієприкметниковий зворот)
10. Іванко, старша сестра, авжди моя підтримка і опора ( відокремлена прикладка)
Що таке доброта? Під цим поняттям може матися на увазі дуже багато: це і прагнення бути хорошою людиною і не робити поганих вчинків, бажання безкорисливо допомагати нужденним людям, виявляти турботу і любов. До літній людині перейти через дорогу або молодій мамі занести в тролейбус коляску – це теж прояв доброти. Заступитися за хлопців, яких незаслужено ображають, зробити подарунки для дитячого будинку або призвести необхідні продукти в притулок для бездомних тварин – все це прояви доброти. Хороших справ, які здійснюються за велінням серця і абсолютно спонтанно, дуже багато, всі вони говорять про прояв доброти.
Від народження всі люди – добрі і чесні. Але з часом обставини змушують змінюватися. Комусь пощастило рости щасливою, доброю і хорошою сім’ї, увага і турбота викликає тільки позитивні емоції і такий чоловік, швидше за все, буде проявляти добро і до інших людей.
Але буває і зовсім по-іншому. Дитина постійно відчуває, що його ніхто не любить і він нікому не потрібен. Його оточує зло, насильство і повна відсутність навіть маминої ласки. Тоді дитина просто перестає розуміти, де добро, а де зло. Адже його ніхто не вчив розрізняти ці поняття. Так починає проявлятися зло, що руйнує як самої людини, так і всі навколо нього. Правда і в цьому маленькому людині є добро, закладений від природи. Якщо в потрібний момент спробувати йому до , то, можливо, добрі якості стануть основою його життя.
Добро і зло – це протилежні поняття, але одне без іншого існувати просто не може. Будь-яка хвороба – це зло, а лікар, який допомагає впоратися з недугою, здійснює добрий вчинок. Це також вияв доброти, втім, як і саме бажання стати лікарем і допомагати людям. А скільки у світі людей, які роблять добрі вчинки просто за покликом свого серця, не вимагають взамін оплати, презентів чи чогось ще…
безкрає - неосяжне