М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Завдання 13–14 мають по п’ять варіантів відповіді, серед яких два правильні варіанти. потрібно вибрати два правильні варіанти відповіді. 13. до складнопідрядних речень з підрядними означальними належать речення. а упевнившись, що все впорядковано добре, кошовий зняв шапку й перехрестився на схід сонця (а. кащенко). б поворотним в історії качанівки був момент, коли її власником став генерал-губернатор петро рум’янцев (в. панченко). в здавалося б, що до кожного більш-менш цікавого куточка криму давно протоптані шляхи (г. ґудзик). г цими захисники замку, коли їм загрожувала поразка, тікали з в густі навколишні ліси (в. зубач). д наприкінці шістдесятих років хх століття емма андієвська повертається до німеччини, де мешкає і тепер (з 14. до складнопідрядних з підрядними міри і ступеня не належать речення. а вода була така чиста, що дно було видно. б хлопці були такі раді, що про світ забули. в особливо тепер, як сонце добре землю нагріє, гадюка дуже злюча й небезпечна. г згодом надлетів посильний козак, сповіщаючи всім, що татар розбито на порох. д підлетить шуліка вгору настільки, щоб здобич на землі з очей не втратити (з тв. а. чайковського). · завдання 15–16 передбачають установлення відповідності. до кожного рядка, позначеного цифрою, потрібно дібрати відповідник, позначений буквою. кожна цифра може використовуватися лише один раз. 15. установити відповідність між складнопідрядними реченнями з підрядними обставинними й типами їх. типи підрядних частин 1 часу. 2 умови. 3 причини. 4 допусту. складнопідрядні речення а олександр аврамчук прекрасно писав, бо знав слово й любив його (г. кримчук). б приїхав павло, як жито квітувало. в коли дівчина глянула на мене, то аж тепло стало отого погляду (з тв. о. аврамчука). г лише інколи щось хрускало під черевиками, наче сухі гілочки ламалися (г. кримчук). д хоч би де працювали ми потім, постійно підтримували дружні взаємини з нашим сашком (в. шевченко). 15. установити відповідність між складнопідрядними реченнями та схемами їх. схеми речень 1 (спол. , [ ]. 2 дієсл. ], (спол. 3 ім. ], (сп. сл. 4 [ ім., (сп. сл. ]. складнопідрядні речення а як вирушав батько в дорогу і прощався з вітьком, дід з бабою помітили печаль у синових очах. б острів здавався хлопцеві величезною білою крижиною, який ніяк не може зрушити з місця стрімка хвиля. в у хатині, що біля мосту, давно відсвітив ранішнє світло вогник. г я довго тинявся по берегу, поки нарешті знайшов у стіні верболозу стежечку до води. д здавалося мені, що десь далеко за досвітком і білою каламуттю схилилися над широким плесом десни старезні діди

👇
Открыть все ответы
Ответ:
gabennns
gabennns
31.03.2023
Що таке шляхетність? 
"Совість і пам'ять — складові людської душі. Совість - зірка, яка освітлює життєвий шлях людини у світі, суспільстві, всесвіті. Не дай Бог загубити ту зірку, а також пам'ять, відчуття часу, історії, простору, загубити душу! " - писав В. Андрієв. Совість - основна складова шляхетності, родина, що має такі якості, як: доброзичливість, ввічливість, шляхетність, порядність, - людина добра, вихована, з гарними манерами. 
По-перше, звернемося до історії: ще зі стародавніх часів чоловіки довіряли своїм жінкам оберігати вогонь, але коли вони йшли на полювання, завжди хтось залишався для того, щоб захищати людей і територію та до слабшим. Це були перші зародки шляхетності і людяності. 
По-друге, повернемося до сьогодення: на жаль, людей, які зберегли в собі прекрасні якості, дуже мало. Ми стоїмо на порозі деградації, проходить зворотній процес еволюції - уподібнення тваринам. Г. Сковорода писав: "Щастя можна знайти тільки в собі, а щоб його віднайти, треба пізнати себе! " Люди в цьому світі бояться знаходити себе, краще ховатися за комп'ютерними "ніками" й не показувати себе нікому, навіть самому собі. Страх - проблема розвитку цивілізації. 
По-третє, мені дуже пощастило: я маю друзів, які не ховаються за комп'ютерами й не ховаються у собі - вони відкриті та щирі люди. Якось запитала свою подругу: "Чому ми так живемо? " А вона відповіла: "Тому, що культура не встигає за розвитком воєнної техніки! " 
Отже, шляхетність - це риса, яка личить усім, але мало хто нею користується. Г. Сковорода писав: "У серці є власні любов і тепло! " Навчімося ж сіяти добро, а воно, будьте певні, повернеться сторицею - тоді світ стане добрішим і світлішим!
4,7(67 оценок)
Ответ:
SledjeTV
SledjeTV
31.03.2023

Іменник середнього роду Розклад відноситься до другого відміні і володіє закінченням -Е: Розклад-Розклади-розклад-Розклад-Розкладу-Розкладі. До речі, вельми поширена помилка - виділяти закінченням дві останні голосні, але то що добре для прикметників не завжди вірно для іменників, що і доводить схиляння слова.

Однокореневі словами виявляються: Розклад-Розписати-Писати-Письменник-Писемність-Лист.

Отже коренем слова буде морфема -ПІС-.

Далі виділимо в складі слова приставку рас, суфікс-а- від дієслова Розписати і суфікс іменника -НІ- (ний).

Отримуємо: РАС-ПІВ-А-НІ-Е (приставка-корінь-суфікс-суфікс закінчення), основа слова: РАСПІСАНІ-.

Объяснение:

4,7(86 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ