М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
liza770
liza770
09.02.2022 20:00 •  Українська мова

1. укажіть групу спільнокореневих слів. а мороз, морозиво, морозу б рослина, рослинний, рослини в квітка, квіти, квітів г осінній, восени, осінь 2. укажіть рядок, у якому всі слова — форми одного того самого слова. а день, дня, денний б сон, сну, сонний в щастя, щастю, щасливий г небо, неба, (на) небі 3. укажіть рядок, у якому слова мають нульове закінчення. а пюре — ківі б сон — день в кіт — завтра г медальйон — гарно 4. укажіть рядок, у якому слова не мають закінчення. а театр — пиріг б олівець — леді в паркан — какао г таксі — шосе 5. укажіть рядок, у якому всі слова мають префікс с-. а ..казати, ..питати, ..фотографувати б ..пробувати, ..твердити, ..жати в ..ходинка, ..клеїти, ..варити г …. печений, ..міряти, ..гаснути 6. укажіть рядок, у якому слова мають префікс пре-. а ..великий — ..бігти б ..дунайські — ..красити в ..рва — ..шити г ..хороший — ..мудрий 7. доберіть декілька спільнокореневих слів до слова весна, а від слова м’ята утворіть 2–3 форми. 8. вставте пропущені букви, із двома словосполученнями складіть речення. пр..чудова погода, пр..жмурити очі, ..косити траву, ..будити вранці, ро..сипати горох, пі..тримка друга. 9. розберіть за будовою слова прикордонник, поні, часопис.

👇
Ответ:
дтш
дтш
09.02.2022
1. г)
2. г)
3. б)
4. а)
5. г)
6. г)
7. Весна, весняний, веснянка.
8. Пречудова погода, прижмурити очi, зкосити траву, розсипати горох, пiдтримка друга.
Яка пречудова погода зараз.
Пiдтримка друга найголовнiша.
9. Прикордонник - при - префiкс, кордон - корiнь, ник - суфiкс.
Понi - пон - корiнь, i - закiнчення.
Часопис - час - корiнь, о - суфiкс, пис - корiнь.
Надеюсь, что Вам
4,4(34 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
            У наш час більшість людей полюбляють комп*ютерні игри. Мабуть,це справді цікаво,але мене у комп*ютері приваблює на зовсім це. 
                 Сьогодні завдяки комп’ютеру і іншим технологіям, пов’язаних з комп’ютером, можна робити практично все.  Людина використовує комп’ютер не тільки вдома для розваги, але й дуже часто на роботі.   Ще можна спілкуватися з людьми , у яких самі різні захоплення, які живуть хоч на іншому кінці планети. Комп’ютер вкрай сильно увійшов у життя людей, сьогодні таке життя без нього уявити просто неможливо. На жаль, це має і досить серйозні побічні ефекти. Насамперед потрібно виконувати певні правила,щоб не завдати шкоди,сидячи за комп*ютером. Тримати осанку, робити зарядку для очей, сидіти не більше години на день та не дуже близько до екрану. Якщо слідкувати за такими правилами,то цілком можна займатися своїми справами в комп*ютері. 
            Отже, комп'ютер у житті людей займає важливе місце,але потрібно пам*ятати, що комп'ютер винайшли для того, щоб полегшити життя, а не замінити його.
4,6(49 оценок)
Ответ:
альбина349
альбина349
09.02.2022
Усвідомлення батьківщини до кожного з людей приходить по-своєму. Але приходить час — і кожний розуміє нерозривну єдність із рідною землею. Адже на цій землі зросли наші діди і батьки, на ній вчилися ходити ми і зроблять перші кроки наші нащадки. Споконвіку боронили цю землю наші предки, берегли її як найцінніший скарб. Вона завжди була їхнім багатством, яким пишались і захищали. А беручи від природи її дари, люди розуміли, що цих щедрот буде значно більше, якщо вони берегтимуть природу. У наш час перед людьми гостро постала екологічна проблема. Це пов'язано з тим, що люди вирішили стати господарями природи, почали її підкоряти собі. Внаслідок роботи виробництв забруднилися ріки. Збільшення орних земель призвело до знищення лісів. Смердюче Каховське водоймище було колись мальовничою українською землею. Пішли під воду біленькі хатки, вишневі садочки і кучеряві верби над ставками. А колись красиве і багате Аральське море висохло, бо з нього викачали воду на зрошення засушливих районів. Нащадкам у спадок залишилися тільки прекрасні Шевченкові малюнки Аралу. Люди необдумано експлуатують природу, а іноді просто не замислюються над наслідками своїх вчинків. Безвідповідальність призвела до Чорнобильської катастрофи, від якої постраждали величезні регіони України, Білорусі, Росії. Внаслідок аварії загинуло сотні людей. А скільки інвалідів, села і міста заражені радіонуклідами. Радіаційний фон і досі, через вісімнадцять років після аварії перевищує допустимі норми. Скалічена земля, скалічені люди... Мені здається, що атомні електростанції взагалі треба заборонити, адже доки вони існують, країна — в небезпеці. Осушення боліт на Поліссі залишило людей без питної води. А у нас в Харкові внаслідок зміни річища ріки з'явилися підтоплені житлові масиви. Річка зникла, залишивши по собі тільки назву. Є у нас Нетеченська набережна вздовж неіснуючої ріки. І таких фактів можна навести безліч. І найшкідливіше, на мою думку, те, що поруч із горе-господарями стояли байдужі люди, які просто гали за знищенням природи. Прикро, але таких серед нас чимало. Невже потрібно знищити, щоб потім відроджувати? Невже люди вчаться тільки на помилках? Потрібно нарешті зрозуміти, що людина — це частинка великої матері-природи, яку не слід підкорювати, а треба жити з нею в гармонії. Любити і берегти рідну землю, дбати про її благополуччя — ось у чому полягає патріотизм.
4,4(45 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ