От, павло, ми з тобою молодці! виступили як требе! краще за всіх. - звісно, кращі. чи ти бачив, щоб хтось грав краще нас? - ні. - я теж. але головне те які відчуття я отримав. серце моє мліло коли виходив на публіку. яка ж велика зала. не помічав раніше йього. а тепер коли - так, так у мене це саме. мені, навіть, страшно трохи було. а якби забув що! стидно було б потім євгенії олексіївні в очі дивитися. - і з цим згоден. та таки впоралися ми з тобою. - от у мене зараз відчуття немов щрсь таке велике здійснив. - а в мене ніби я весь страх там залишив і чекає він мене там, та нічого все вже позаду. - так. це точно.
1.Фразеологія - це частина словникового запасу, де найбільш повно виявляється національна своєрідність мови, - сказав О. Білодід.
2. Вітру не було на морі, але сильний прибій клекотав, - зазначив М. Трублаїні.
3. І відчуваю, як доля великого світу лягає на наші рамена, - розповів Б. Олійник.
4. Сади буяли навесні, бджоли гули над ними, а птаство витьохкувало пісні голосні до нестями, - описав В. Мелещенко.
5. Дуже сумно думати, що той полон солодкий душ наших був таким летючим і коротким, - згадав М. Зеров.
Розділові знаки використовуються для правильного розділення речень і частин речень, а також для позначення інтонації і структури висловлювання. Наприклад, кома використовується для розділення однорідних членів речення або для виділення вставних елементів. Дефіс використовується для розділення частини речення в особливих випадках, наприклад, для розділення підрядних сполучників. Тире використовується для відділення описів, пояснень, або інших додаткових відомостей.