(речення просте, розповідне, неокличне, односкладне - неозначено-особові, поширене, повне, неускладнене) . Готуються - простий присудок, виражений дієсловом у школі - обставина, выраж. іменником с прийменником до випускних іспитів - додаток, виражений складним словосполучен. (прийменник, прикметник, іменник ).
3. На віку як на довгій ниві, не пройдеш, ніг не поколовши. (речення просте, розповідне, неокличне, односкладне - узагальнено-особові, поширене, повне, ускладнене – оборотом ) .
Не пройдеш - простий присудок, виражений дієсловом, часткой
на віку - обставина, выраж. іменником с прийменником
ніг не поколовши - обставина, выраж. деепричастным оборотом.
Хочете вiрте, хочете, нi, але вчора в три часи ночi iду я по лiсу .i тут мене ведмiдь попросив пограти на гiтарi, але ж менi ведмiдь на вухо наступив , так менi сказали в музичнiй школi.тут менi ведмiдь сказав щоб я знайшов iди.i ось я згадав, що в мене е поклади в холодильнiку i ми з ведмiдем пiшли до мене додому. прийшли, ведмiдь залiз в холодильник i почав iсти за обидвi щоки, аж шерсть намокла.пiсля того , як вiн поiв, я його попросив пiти наколоти дрова, але вiн не захотiв, як говориться: " як iсть то , а як робить то замерзне".тодi я думав, що вiн поiсть i пiде додому, але не все так бувае, як чоловiк гадае, вiн залишився спати в мене, та ще й на моему лiжку. треба було лягати спати i я лiг, а ведмiдь був таким м"яким , але тут перериває мiй сон мама i будить мене до школи. я з переляку пiдскочив i питаю де ведмiдь, а вона менi говорить , що не треба передавати кутi меду, що це був лише сон. ось таке веселе утро було в мене вчора!