М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Зібрала мама кісточки та й посадила в землю розбирить будь ласка

👇
Ответ:
Диана090980
Диана090980
01.12.2021
Як саме розібрати? За членами речення:
Зібрала(дієслово, присудок) мама(іменник, підмет) кісточки(іменник, додаток), та(сполучник) й(сполучник) посадила(дієслово, присудок) в землю(іменник, додаток).
4,6(33 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
suiunbailkyzy99
suiunbailkyzy99
01.12.2021
Якими зазвичай бувають осінні вечори? Темними, холодними і похмурими, вони не призначені для прогулянок. У цей час найкраще, що можна зробити – це сісти вдома з чашкою ароматного гарячого чаю і дивитися улюблені фільми або читати книги. Що ж ми побачимо, якщо выглянем в такий час з вікна? Темне небо, вкрите важкими хмарами, люди, що поспішають додому, і дрібна мжичка, що покриває все довкола. Запалюються вуличні ліхтарі, їх жовтому світлі, добре видно дрібні дощові краплі. Картина, скажемо прямо, зовсім не радісна. Часто піднімається холодний, пронизливий вітер, що змушує перехожих втягувати шию і ховати руки глибше в кишені. А вдома добре, тепло, скрізь горить світло, і щось розповідає телевізор. Хоча, якщо чесно, дощ я люблю, особливо засинати під звук. Приємно лежати у теплому ліжку і слухати дощ, барабанящий по вікну. Осінні вечори складно назвати моїм улюбленим часом, але в них є певна частка романтики. Осінь це не та й вже погана пора. І я хочу щоб осінь було подовше. Осінь, будь ласка залишайся надовше!
4,7(70 оценок)
Ответ:
wokef1
wokef1
01.12.2021

идаю на спориш похідну валізу і підбіжки поспішаю до неньки, щоб не завдати їй клопотів — знаю, як важко старенькій зводитись, але вона таки встигає випередити мене, кидається в обійми. Я чую, як натужно б'ється її ніжне серце, важко дихають груди. Роки беруть своє, і від того крадькує невтішна думка: а що, як ураз відійде найдорожча тобі людина, хто ж тоді зустрічатиме в рідному обійсті?..

Поволі йдемо до хати. Мати украдьки висушує кінцями хустини зволожені очі й наче виправдовується: «...Ось повечеряємо, і я наспіваю тобі колискових. Ти ж минулого разу просив...»

Колискова пісня. Скільки їх створив народний геній!.. Лагідний материн наспів засівав дитячу душу любов'ю до людей, до природи, до усього живого.

Пряма мова (як частина речення)Цитатна пряма мова,наведена в передостаньому абзаці

4,5(14 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ