М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
etomalo
etomalo
28.10.2020 19:32 •  Українська мова

66. у котрому рядку складносурядне речення? а. відомо, що мова кожного народу – явище давнє (г. нудьга). б. встаньмо з колін, розірвімо пута, якими нас віками приковано до чорних скель, високо підведімо голову (в. гоян). в. по узліссі на галявині зеленіє перший ряст і цвітуть проліски та сон-трава (леся українка). г. мова й пісня – дві найважливіші фортеці, які народ повинен оберігати пильніше й відчайдушніше, ніж свої кордони (г. нудьга). 67. у котрому рядку складносурядне речення? а. на клумбах горіли маки, а ранні левкої тільки що розпускалися (м. коцюбинський). б. матері все життя дивляться нам услід, вирядивши в люди (о. сизоненко). в. прийми, боже, молитву всіх дітей, бо ми просимо за україну, за рідну матір, і молитва наша праведна, як і любов (я. гоян). г. слово ,,мама” росте разом з нами тихо, як тихо ростуть дерева (з газети).

👇
Ответ:
ilonasusak77
ilonasusak77
28.10.2020
66.
а. просте 
б. з різними видами зв'язку (складнопідрядне та безсполучникове)
в. складносурядне 
г. складнопідрядне 
67.
а. складносурядне
б. просте
в. з різними видами зв'язку (складнопідрядне та складносурядне)
г. просте
4,4(30 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ĪīDanilaīī
ĪīDanilaīī
28.10.2020
«Без вірного друга велика туга…», «Нема кращого друга, як вірна подруга», — кажуть народні прислів’я. І це так, бо самому жити сумно, ні з ким поділитися ні радістю, ні журбою. Друзі — це весело, особливо, коли їх багато і коли вони — справжні друзі. «Людина без друзів — що дерево без коріння…» — так кажуть у народі. Це треба розуміти так: тільки дружба із кимось прив’язує людину до певного місця, наприклад до школи, у якій навчаєшся. Тоді ти починаєш цінувати те, що маєш!

 

Та багато українських прислів’їв кажуть про інший бік дружби — негативний. Бо часто друзі розчаровують, поводяться так, як ти від них не чекаєш.

 

Про те, що треба розуміти, чому твій друг дружить із тобою, а не з іншою людиною, свідчать багато народних висловів: «Були б пиріжки — будуть і дружки», «Коли хочеш позбутися друга, позич йому грошей…» — це про матеріальне зацікавлення в друзів. Завжди боляче буває дізнатися, що з тобою товаришують не заради тебе, твого розуму, веселої вдачі чи гарного характеру, а лише заради того, що ти гарно вдягнений, або можеш витратити певну суму грошей чи позичити їх. Багато хто через гроші або дорогі ганчірки втрачає людей, яких вважав друзями. Як тут не згадати солдата — героя казки Г.-К. Андерсена «Вогниво»! Як він був багатий, усі були раді пити й гуляти за його кошт, а як втратив свої статки — всі від нього відвернулися. Тут на пам’ять приходить інший вислів про друзів: «Друзі пізнаються в біді…»
4,6(48 оценок)
Ответ:
Nikalusha
Nikalusha
28.10.2020
1. Зривається (3-я особа, одн), бурхочуть(3-я особа, мн), погнулась(3-я особа, одн), позираю(1-а особа, одн),
2. Подаю(1-а особа, одн), б'є(3-я особа, одн), оре(3-я особа, одн), добува(3-я особа, одн), зеленить(3-я особа, одн),
3. Сміються(3-я особа, мн), шумлять(3-я особа, мн), цвітуть(3-я особа, мн), ростуть(3-я особа, мн), гудуть(3-я особа, мн),
4. Лазив(чол.рід., одн), сниться(3-я особа, одн),
5.служила(1-а особа, одн), полюбила(1-а особа, одн),
6.Любимо(1-а особа, мн), перейшла(жін. рід, одн), тісне(3-я особа, одн),
7. Кружляють(3-я особа, мн), пахнуть(3-я особа, мн),
8.Топлять(3-я особа, мн), стоять(3-я особа, мн), веселять(3-я особа, мн)
4,5(6 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ