М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
beisbue38
beisbue38
07.09.2022 21:34 •  Українська мова

102. слова запишіть у дві колонки: 1) зі вставленою буквою і; 2) зі вставленою буквою и. 1. вар..ант, с..стема, рев..зор, аж..отаж, ульт..матум, г..пс, аф..ша, пар..тет, осц..лограф, с..роп, натр..й, еп..зод, б..нокль, т..тан, ар..стократ, унц..я, транз..т, д..аспора, атр..бут, ек..паж. 2. орх..дея, д..афрагма, пер..метр, інд..катор, д..зайн, імм..грант, локомот..в, ет..л, інст..нкт, лекс..ка, йотац..я, дев..з, ут..ль, кварт..ра, екв..валент, вітам..н, ас..стент, м..чман, оф..с, вакц..на, обел..ск, еруд..т, кор..андр. 3. щ..голь, б..дон, ек..паж, аз..мут, с..нус, зак..нченість, пр..звище, тр..вога, ящ..к, еп..тет, рац..он, еп..зод, єг..пет, пак..стан, ч..ткість, нум..змат, ор..єнтація, р..торика, юв..лей, афер..ст, утоп..ст, м..лан, ок..нава, вірг..нія, ц..стерна, оф..цер, ярл..к, юн..сть. 4. нар..н, алж..р, з..ндорф, дубл..н, ох..нага, д..ксон, сард..нія, ор..ноко, б..хар, ув..ра, в..льнюс, браз..лія, апенн..ни, єн..сей, очамч..ра, юдж..н, шлезв..г. ключ. з перших букв виписаних слів має скластися: 1) закінчення вислову т.шевченка: “і на оновленій землі”; 2) вислів в.симоненка; 3) вислів л. толстого; 4) закінчення вислову о. гончара: «найбільша перемога це та, ».

👇
Ответ:
zlatoust99
zlatoust99
07.09.2022

Літера "і"

варіант; ревізор; ажіотаж; гіпс; афіша; натрій; епізод; бінокль; унція; діаспора; екіпаж; орхідея; діафрагма; дізайн; імігрант; етіл; девіз; еквівалент; вітамін; мічман; офіс; рефері; обеліск; коріандр; бідон; екіпаж; сінус; закінченість; прізвище; епітет; раціон; епізод; чіткість; нумізмат; орієнтація; ювілей; утопіст; Мілан; Окінава; офіцер; юність; Дублін; Охінага; Діксон; Оріноко; Біхар; Вільнюс; Апенніни; Єнісей; Шлезвіг;

Літера "и"

система; ультиматум; паритет; осцилограф; сироп; титан; аристократ; транзит; атрибут; периметр; індикатор; локомотив; інстинкт; лексика; утиль; квартира; асиситент; вакцина; ерудит; щиголь; азимут; тривога; ящик; Єгипет; Пакистан; риторика; аферист; Віргинія; цистерна; ярлик; Нарин; Алжир; Зиндорф; Сардинія; Увира; Бразилія; Очамчира; Юджин;

1) І на оновленій землі врага не буде

4,6(2 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ordabaevabayan
ordabaevabayan
07.09.2022
Краса – істинне обличчя людини? Звичайно ж, ні. Краса буває різною: духовної, зовнішньої, внутрішньої. Чому, всі ми намагаємося знайти ідеальну красу? Краса змінить людину?

Ми звикли, що краса людини криється у зовнішньому вигляді. Не будемо приховувати, фізична краса людини – це прекрасно. Але найважливіше вміти нею користуватися. Це життя, і, на жаль чи на щастя, не кожному дано Божий дар, виглядати красиво. Головне питання полягає лише в тому, чи зуміє людина оволодіти цим даром і добитися успіху в житті.

Важливо не те, наскільки красивий людина зовні, а якась енергетика, аура виходить від нього. Моя думка, краса людини повинна поєднуватися з іншими якостями.

Приміром, краса полягає в доброті, характер, впевненості в собі. Погодьтеся, симпатичні вам люди, які впевнені в собі, грамотно тримають мову, вміють стежити за собою, і доглядати за іншими. Люди з ідеальними параметрами зовнішності, найчастіше, бувають, лицемірні, егоїстичні. Але зовнішність не вічна, рано чи пізно ми старіємо, а внутрішній світ залишається.

Більшість з нас віддадуть перевагу спілкуватися з людиною, що володіє симпатичною зовнішністю. Але через деякий час, так би мовити, копнувши глибше, ви розумієте, що це трохи не те, чого ви очікували. Внутрішній світ людини не відповідає його зовнішності. На сьогоднішній день важко знайти людину, яка володіє і вміло користується як внутрішньої, так і зовнішньої красою. Внутрішня краса набагато важливіше зовнішньої, так як вона вічна, і залишається з вами до самої смерті.

Реалії такі, що побачивши не зовсім привабливого людини, люди не підуть ні на який контакт з ним. Як же дізнаються духовний світ людини, коли «обкладинка» особистості відразу відштовхує співрозмовника. Сьогодні витрачають мільярди доларів, щоб стати гарним. Застосовуються новітні технології, жертвують багатьма речами. Але люди забувають, що змінивши зовнішність, вони ніколи не зможуть змінити себе зовні. Приміром, надівши модний строгий костюм, ви не станете розумнішою і багатше. Моя думка, зовнішність – це як візитка для людей, а внутрішній світ – те, що написано на ній, ким є ти сам.

Звичайно, прагнете бути красивими, наскільки вам дозволяють фізіологічні дані, але ніколи не забувайте, що багатство зовнішності всередині вас. Краса не змінить вас, але вона додасть вам впевненості в собі, тому що завдяки ній і формується особистість в цілому.
4,6(87 оценок)
Ответ:
Асуна225
Асуна225
07.09.2022
Ставні хати, не фарбовані років зо три, були прочинені. (не фарбовані років зо три - дієприкметниковий зворот)
Зав"язаний у пучечок букет з засушених квітів висів під стріхою. (зав"язаний у пучечок - дієприкметниковий зворот)
Протоптана серед поля стежка веле до села. (протоптана серед поля - дієприкметниковий зворот)
Дідусь порався біля коней, запряжених у підводу. (запряжених у підводу - дієприкметниковий зворот)
Діти, злякані грозою, побігли до хати. (злякані грозою - дієприкметниковий зворот)
Порослий густою травою степ приховував багато таємниць. (порослий густою травою - дієприкметниковий зворот)
Забутий односельцями край лісу жив старий козак. (забутий односельцями - дієприкметниковий зворот)
Трактор, працюючий в полі, голосно гуркотів. (працюючий у полі - дієприкметниковий зворот) 
Книги, загорнуті у папір, лежали на столі. (загорнуті у папір - дієприкметниковий зворот) 
Побілені під час толоки дерева милували око. (побілені під час толоки - дієприкметниковий зворот)
4,7(20 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ