М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Сьогодні у вирі злету українського патріотизму важко не помітити фальшиву сестру патріотизму - шароварщину. вона скрізь: у телевізорі, побуті, а найстрашніше – в мізках. шароварщиною називають культуру низької якості, яка спекулює на національних мотивах. це псевдоукраїнський, псевдонаціональний псевдопатріотизм, коли суть національної ідеї підміняється певними зовнішніми національними атрибутами. це поверхневе трактування української національної культури, що зводиться до таких понять: одяг - це шаровари, їжа - передовсім сало і вареники, пісня – «несе галя воду», танець - гопак, зброя - шабля, козак - дебелий дядько з шаблею знову-таки в тих самих шароварах. шароварщина - це відсутність смаку, що маскується аплікацією з національних символів. ми шануємо минувшину, пишаємося своєю історією, бережемо культурні надбання. проте час не стоїть на місці. українці – сучасна європейська нація. українці працелюбні й освічені, налаштовані на стрімкий розвиток, відкриті до всього нового. спроба нав’язливого поєднання минулого з майбутнім цілком може прищепити несприйняття всього українського, недовіру до гідного майбутнього українського народу. шароварники самі грають роль щирих українців і закликають робити те саме інших. проте грати роль українця і бути українцем - різні речі. справжній українець нікого не наслідує, нікого з себе не вдає, він є сам собою. він не грається в історію, він її творить. українці знають, шанують і бережуть своє коріння. водночас вони мають посісти гідне місце в колі народів світу. (з журналу). завдання і запитання. *визначте стиль тексту. свою думку доведіть. * поясніть вираз «щирий українець». чому останнім часом він набув іронічного забарвлення? яким ви уявляєте сучасного молодого українця? * 3витлумачте вираз філософа дж.сантаяни «ногами людина повинна врости в землю своєї батьківщини, а очі її нехай весь світ». *4 складіть і запишіть план тексту. сделать 3 и 4

👇
Ответ:
nikitka1011
nikitka1011
18.04.2021

день самомуда? план   єто самое легкое в єтом мире..

4,5(55 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Sasga59832
Sasga59832
18.04.2021
Інтелігент-це людина духу

Зі спогадів своїх батьків я знаю, що раніше, у радянські часи, їм розповідали, що суспільними класами є робітники та селяне, а інтелігенцію називали зневажливим словом " ". Тобто це не клас, а так... щось невелике або неважливе. На щастя, часи змінилися, і людей, що працюють більше мозком, ніж руками, поважають. Я не хочу сказати, що робітники або селяне менш важливі, ніж люди розумової праці - звісно, ні. Для суспільства всі класи важливі. Але внесок вчених, письменників, керівників, навіть акторів та художників важко переоцінити.

Справа не тільки в тому, що іхня праця потребує неабияких знань та вмінь. Я вважаю, що інтеллігенція - це люди, які надають всім іншим приклад, яким повинна бути гідна та благородна людина. Розумна та освічена людина, на мій погляд, ніколи не буде ані агресивною, ані фанатичною. "Є дві думки - моя та помилкова" - це не про інтелігента.

Інтелігентна людина завжди знає, що у різних людей буде різний поглад на ті ж самі речі або явища, тому вона не буде відстоювати свою точку зору за будь-яку ціну - бо знає, що їх може існувати багато. Інтелігентна людина не буде категоричною - хоча б тому, що категоричність суждень є ознакою невеликого розуму.

Крім того, інтелігент ніколи не буде зневажати інших людей, бо людська гідність для нього дуже важлива. Якщо хтось принижує людину тільки тому, що вважає її нижчою за себе, це - не інтелігент, ким би він не працював. Тому інтелігентних людей можна назвати людьми духу. Вони нам всім доводять, якою повинна бути справжня людина, до чого нам всім треба прагнути.
4,4(81 оценок)
Ответ:
Roland227
Roland227
18.04.2021
Я любила фантазувати в дитинстві і так само зараз . Подобатися мріяти будинку за кухлем гарячого шоколаду в зимовий вечір. Сидиш дивишся у вікно і уявляєш , що сніг це пухнасті і м'які хмари на яких грають діти і звеселяючий . Небо це що те надзвичайне нескінченне . А сонце це великий жовтий куля від якого залежить життя людей. Але це місце доступне тільки для дітей. Уявляєш як ти катаєш на веселці і виглідіт це в твоїй уяві так реально що хочеться не зволікаючи потрапити тебе і все це відчути . Фантазія іноді допомагає пережити проблеми особистого харктера . Без фантазії уяви людина була б жорсткий безсердечний і черствий .
4,5(74 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ