-Доброго дня! -Здоров був! Ти хотів в мене щось спитати? -Так, мене цікавить твоя думка що до одного з найактуальніших питань сьогодення, а саме, щодо освіти. Можна я поставлю декілька запитань, що стосуються цієї теми? Але будь ласка відповідай на них дуже стисло. -Звичайно, мені буде дуже цікаво їх послухати і я спробую дати на них відповіді. -Що ж, почнемо.Як ти вважаеш, чи потрібна освіта у наш час? -Сьогодні освіта відіграє одну з найважливіших ролей у нашому житті. Тому я можу безсумніву можу сказати що освіта є дуже важливою у наш час. -Чим до освіта у житті? -Освітчену людину сміло можна назвати культурно та духовно розвиненою, а таким людям будуть раді у суспільстві. Такій людині буде набагато легше знайти своє місце у житті та досягти успіхів. -Чи до тобі у житті дві вищі освіти? -Так.Я вважаю що отримана мною освіта до мені не тільки матеріально себе забезпечити, а ще й знайти своє місце у житті. Я не лише розвивався розумово, набував певних професійних знань та вмін, я - самовдосконалювався, розвивався духовно. І це в наш час є дуже важливим. -Дуже дякую тобі за твої відповіді! -Будь ласка.
Слово «школа» є настільки звичним в нашому словниковому запасі, що мало хто цікавиться, звідки прийшло слово. «Школа» - так воно вимовляється в російській мові, «схоле» - так воно звучало в Стародавній Греції, звідки є родом. Правда, витлумачувалося трохи інакше: «відпочинок», «дозвілля» і «неробство», іншими словами - «приємне проведення часу». Етимологія слова «школа» мала на увазі під цим не повна бездіяльність і розслаблення, а ведення у вільний від роботи час розумних і повчальних бесід - улюбленого мистецтва грецьких філософів. З часом у цих мудреців і мислителів з'явилися постійні учні, і поняття «школа» стало позначати навчальний процес, а пізніше і приміщення, під нього пристосоване.
- привіт, катрусю! чому тебе сьогодні не було в школі?
- привіт, аліно! на жаль, я захворіла.
- ой, щось страшне?
- та ні, звичайна застуда. можливо, розкажеш мені, як справи в школі?
- все як зазвичай. на мові сьогодні вивчали числівники, а на і повторювали пройдений матеріал.
- а можеш сказати, що задали додому?
- так, звичайно. з мови треба провідміняти числівники "сорок" і "сто тридцять п'ять".
- записала.
- з літератури потрібно вивчити вірш шевченка на сторінці підручника 147. а з ійської варто скласти твір на тему "мої весняні канікули".
- дякую тобі.
- а ще вчителька просила спитати, чи не хочеш ти брати участь у шкільному конкурсі "я - режисер"?
- дуже цікаво, а що потрібно?
- треба відзняти і змонтувати відео про школу.
- це мені цікавить. подай заявку і за мене, будь ласка.
- добре, одужуй! чекаю на тебе в школі! бувай!
- дякую, бувай!