М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
GDI1
GDI1
17.01.2020 20:16 •  Биология

Написать рассказ о разведении пчёл.

👇
Ответ:
Разведение пчел – это довольно прибыльное дело и выгодное вложение. Да, такой вид бизнеса требует определенных денежных затрат и относительно трудоемкий. Но не стоит пугаться – Вам не придется сутками гнуть спину, надо будет лишь уделять своей пасеке немного больше времени. Не будем подробно и долго рассматривать четкий бизнес-план, а только постараемся дать некоторые рекомендации и основные понятия, что же такое разведение пчел для начинающих пчеловодов. Для начала необходимо иметь небольшой участок земли, где будет расположена пасека. Пчеловодство хорошо тем, что оно не требует постоянного присутствия владельца пасеки возле ульев. Пчелы прекрасно производят мед и без человека. Человек участвует лишь в процессе выемки сот и добычи из них меда. Следовательно единственным минусом такой отрасли бизнеса является непосредственное общение с пчелами, которое ничем опасным не угрожает, если правильно подойти к этому делу. Доход можно получать не только от проданного меда, но и от продажи прополиса, воска пыльцы, а также пчелиного яда. Потратился лишь раз, а доход с этого постоянный и стабильный. Но на этом более подробно остановимся немножко позже. Рассмотрим все по порядку. Начав разведение пчел видео-уроки по всем интересующим вопросам будут незаменимым наглядным пособием при работе.
4,5(13 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
tanyatanechk
tanyatanechk
17.01.2020
1. Науко́ва тео́рія — це система узагальненого знання, пояснення різнобічності подій, ситуацій, що відбуваються у природі чи суспільстві.

2. Моделювання — це метод демонстрації та дослідження певних процесів, явищ або організмів за до х спрощеної імітації. Він дає можливість вивчати об'єкти та процеси, котрі складно чи неможливо відтворити експериментально, або безпосередньо гати.

3.

4. Біосфера (грец. bios - життя, sphere - куля) - частина оболонок Землі (атмосфера, гідросфера, літосфера), яка населена живими істотами і активно перетворюється ними. Термін "біосфера" ввів австрійський геолог Е. Зюсс.

5. Організми складаються переважно з води, органічних вуглецевих сполук й часто з мінеральних чи посилених мінералами оболонок і скелетів. Усі організми (тварини, рослини, гриби, найпростіші, бактерії, археї) складаються з клітин або мають синцитійну структуру.

6. Рефлекс - реакція на дію подразника за участю нервової системи. Їх поділяють на умовні та безумовні. Умовним рефлексом називають набуту в процесі індивідуальної життєдіяльності реакцію організму на дію подразника.

7. це елементи та зв'язки між ними. ... Система - це внутрішньо організована сукупність взаємозв'язаних елементів, що утворюють єдине ціле і спільно діють для досягнення поставленої мети. Системи оточують нас всюди: кожний предмет, явище, процес - це системи.

8.Гомеостаз -саморегуляция открытой системы сохранять постоянство своего внутреннего состояния посредством скоординированных реакций, направленных на поддержание динамического равновесия.

9. Альгологія - наука, біологія або ботаніка, яка вивчає водорості. За латинською alga перекладається як морська трава, водорості, а по грецьки logos — вчення.
Альгологія це сучасна міждисциплінарна наука. Вона досліджує не тільки біль, але і методики, які дозволяють зняти хворобливі відчуття. Мова йде про хронічного болю, якою мало хто здатний знайти пояснення. Основні напрямки науки альгології це модернізація помпи з анальгетиками. Вона призначена для постійного носіння. Також одне з провідних напрямів це застосування та використання імплантатів спинного мозку на акумуляторах.

10. Молекулярний рівень організації життя
Це специфічні для живих організмів класи органічних сполук (білки, жири, вуглеводи, нуклеїнові кислоти тощо), їх взаємодія між собою і з неорганічними компонентами, роль в обміні речовин та енергії в організмі, зберіганні спадкової інформації та її передачі.

11. Жи́влення — процес отримання із навколишнього середовища і засвоєння організмом речовин та енергії, що використовуються ним для підтримання життєдіяльності, росту та розмноження. У процесі історичного розвитку (філогенезу) виникло кілька груп організмів, що відрізняються за типом живлення і особливостями обміну речовин.

12. Популяція — сукупність організмів одного виду, що займають обмежений ареал (територія поширення якогось об'єкта або явища) та ізольовані від інших популяцій даного виду. Цей термін використовується в різних розділах біології, екології, антропології, демографії, медицини та психометрики.
4,6(91 оценок)
Ответ:
Центральний відділ вегетативної нервової системи, або як зараз за Міжнародною анатомічною номенклатурою називають «автономна нервова система», включає в себе вегетативні центри в головному і спинному мозку, які поділяються на надсегментарну (гіпоталамо-лімбіко-ретикулярний комплекс) і сегментарну частини.

Сегментарна частина, в свою чергу, поділяється на симпатичний і парасимпатичний відділи і представлена ядрами в стовбурі мозку і спинному мозку.

Вегетативна нервова система (або за новою Міжнародною анатомічною номенклатурою «автономна нервова система») регулює діяльність внутрішніх органів, ендо– і екзокринних залоз, кровоносних і лімфатичних судин, гладкої і частково посмугованої мускулатури, а також органів чуття і трофіку тканин. Вона також забезпечує гомеостаз на тканинному, органному і системному рівні. Подібно до соматичної, автономна нервова система складається з комплексу нейронів. Особливістю її будови є двонейронний еферентний апарат.

Анатомічно вегетативна нервова система поділяється на центральний і периферичний відділи.
4,7(66 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ