Користь від грибів:
1. Дріжджові гриби використовуються у хлібопеченні, медицині, пивоварінні, виноробстві. Кормові дріжджі спеціально вирощують на соломі, відходах деревини і разом із комбікормами додають у харчовий раціон сільськогосподарських тварин.
2. Гриби - харчовий продукт. Їстівні гриби містять багато білків і фосфорних сполук. Білки білого гриба, печериць, лисичок за своєю поживністю майже не поступаються тваринним білкам. Недарма ж на Поліссі гриби здавна називають «лісовим м'ясом». У грибах є деякі необхідні для організму людини амінокислоти, яких немає у звичайних харчових продуктах.
3. Чимало грибів мають лікарське значення. Саме з грибів уперше одержали антибіотики - пеніцилін, біоміцин, стрептоміцин тощо. Сировиною для одержання цих препаратів служать цвілеві гриби. Крім того, багато їстівних і отруйних шапкових грибів здавна використовують у народній медицині як ефективні засоби проти хвороб.
Шкода від грибів:
1. Варто пам'ятати, що гриби важко перетравлюються. Малим дітям, хворим і літнім людям варто уникати грибних страв.
2. Зібрані гриби треба використати чи переробити у якомога коротший термін. Вживання несвіжих, а також неїстівних грибів може спричинити отруєння та смерть.
3. Народному господарству завдають великих збитків гриби, що псують харчові продукти, вироби з деревини, пошкоджують посіви культурних рослин, знижуючи їх урожайність. Навіть книги псуються від грибів за високої вологості у приміщенні.
4. Деякі з грибів викликають різні хвороби у тварин і людини, які важко вилікувати (наприклад, кандидомікози тощо).
Объяснение:
Си (лат. si) в сольмизации (сольфеджио) — мнемоническое обозначение седьмой ступени диатонического звукоряда. Обозначается латинской буквой «H». (В ряде стран, в частности, в Англии, Голландии, США, используется обозначение латинской буквой «B»; при этом следует помнить, что в классической теории музыки обозначение «B» соответствует ноте си-бемоль[1][2]). Си-диез — His. Си отстоит на целый тон от ля и на полутон от до.
Частота звука в первой октаве (равномерно темперированный строй): 494 герца.
КОРОЧЕ: ДО И ЛЯ
Объяснение:
ВРОДЕ ТАК
1. Ob-havo ma'lum bir joyda troposferaning holati. Iqlim uzoq muddatli ob-havo rejimidir.
2. Asosiy iqlimni tashkil etuvchi omil erning geografik kengligi, ya'ni ekvatordan va qutblardan masofa.
3. Cho'l aholisi ko'zlarining tor qismi doimiy shamollardir, qum ko'zlarga tushmaydi. Ekvatorial kengliklarda yashovchilarning jingalak sochlari sovuq havoni saqlaydi va boshni qattiq va quyosh ta'siridan himoya qiladi