Весняні роботи на присадибній ділянці завжди починаються з приведення його в порядок після зими. Потрібно прибрати торішнє листя, облом гілки, сміття і, звичайно, забратися в будинку. Під час першої поїздки на дачу не забудьте взяти необхідний інвентар для прибирання - граблі і мітли. Якщо сміття багато, то для його перевезення знадобиться садова тачка.
Тачки з об'ємом корита в 65-80 літрів мають одне колесо для транспортування, а більш місткі (понад 100 літрів) оснащуються двома колесами і можуть витримувати навантаження вагою в 200-300 кг, тому їх можна ще використовувати для перевезення будівельних матеріалів.
Корисна порада. Вибираючи граблі, зверніть увагу на матеріал, з якого вони виготовлені: пластикові підходять для прибирання листя, а металеві здатні збирати більш твердий сміття. Крім того, вони розрізняються за формою робочої частини: віялові призначені тільки для прибирання, а звичайні садові граблі ще й для розрівнювання грунту.
Якщо Ви хочете прикрасити свою ділянку, можна встановити невеликий фонтан поблизу зони відпочинку або зробити ставок. Сьогодні на ринку садового інвентарю продається все необхідне для цього: від ємностей під ставок і насосів до фільтрів, аераторів, комплектів управління. Ви легко зможете створити невеликий оазис свіжості в своєму саду, прикрасити його квітами, камінням і декоративними елементами. Це місце стане улюбленим для дітей і дорослих.
Буцімто невибагливі на «естецький» слух гуморески роблять людей щасливішими і звільняють їх від страху. Звичайно, цю книжку адресовано передовсім дорослим, але такі розділи, як «Де беруться діти» та багато інших гуморесок з радістю читаються уже кількома поколіннями школярів. У цій книжці уперше зібрано найкращі твори Майстра сміху з усіх періодів його творчості.
Гумор Павла Прокоповича — доброзичливий, веселодайний. Його байкам притаманні дотепність і влучність. Чимало байок та мініатюр мають риси народного анекдоту. Гуморески Глазового - життєві, тому і зробили його легендою ще за життя. Притаманні поету любов до рідної землі, до свого народу, вболівання за українську мову, українське мистецтво донесені до людей в гумористичній формі до м переосмислити своє буття.