. Положение о ІV Республиканской научно-практической конференции имени И. О. Ахремчика «Я в мире творчества» (далее – Положение) регламентирует порядок ее проведения, требования к участникам, сроки проведения. Конференция проводится на основе следующих принципов:
открытости доступа и добровольности участия;
прозрачности процедуры определения победителей;
беспристрастности и объективности членов жюри конференции.
1.2. Положение о IV Республиканской научно-практической конференции имени И. О. Ахремчика «Я в мире творчества» и объявления о сроках ее проведения размещаются на сайтах ГУО «Гимназия-колледж искусств имени И. О. Ахремчика» (http://gki.by) и факультета социокультурных коммуникаций Белорусского государственного университета (http://fsc.bsu.by).
2. ЦЕЛЬ И ЗАДАЧИ ПРОВЕДЕНИЯ
1)
Здравствуй мой дорогой друг,пишу я тебе из (напишешь).Мне хотелось бы написать тебе о Вааламсков мужском монастыре.Это один из самых известных и древних в Карелии. Он настолько древен, что кажется, был на карельской земле всегда. Ученые точно даже не знают точной даты основания. Кто-то говорит о временах крещения Руси. Кто-то полагает, что основана обитель все же позже. Бытует мнение также, что монастырь существовал уже в годы рас христианского учения на Руси. Ну вот я немного познакомил тебя с Вааламским мужским монастрырём. Всего тебе доброго!Твой/я :
Дата :двадцать второе апреля.
Коли 25 квітня 1719 року в книжкових лавках Лондона з’явилася книга Д. Дефо «Життя і дивовижні пригоди Робінзона Крузо» на її фронтисписі був представлений портрет Робінзона. Він, мальований невідомим художником, здавався справжнім портретом героя книжки. Згодом багато хто з художників, ілюструючи «Робінзона», брали його за взірець для своїх малюнків.
В 1720 році у Франції вийшли перші дві частини «Робінзона» з гравюрами на міді Беркара Пікара, які були першими ілюстраціями до «Робінзона». В кінці XVII – початку XIX століть особливою популярністю користувалися гравюри Т. Стотхарда. Пізніше з’явилися малюнки французького художника Жана Гранвіля.
Серед російських художників оригінальні ілюстрації до роману створив Дмитро Кардовський. У 1922 році він написав цикл акварельних малюнків до «Робінзона Крузо». В 1974 р. з ілюстраціями Миколи Попова роман вийшов в серії «Библиотека всемирной литературы», і в 1975 р. художник отримав Гран-прі Міждународного бієнале ілюстрації (BIB) у Братиславі. В 1986 р. побачив світ «Робінзон» з ілюстраціями Ігоря Ільїнського.
До тематики «робінзонади» активно зверталися і українські митці. Серед них і Тарас Григорович Шевченко, який створив образ Робінзона, перебуваючи на засланні у 1856 р. Шевченківський малюнок вражає поєднанням фізичної і духовної сили. Адже на ньому погляд Робінзона спрямований на велику книгу, від якої йде сяйво. Це Біблія, яка допомагає йому побороти свою самотність.
У Львові в 1929 році в серії «Золота бібліотека української дитини» був виданий роман, ілюстрований талановитим художником Антіном Манастирським. У 1934 та 1936 рр. твір видавався з ілюстраціями українського графіка Йосипа Дайца.
Тема Робінзона та його пригод цікава і багатьом сучасним художникам. Так, у 1985 році в одеському видавництві «Маяк» вийшов роман з ілюстраціями Олександра Литвинова (переклад М. Шишмарьової). У 2003 році у Львові видавництво «Аверс» видало твір із малюнками Іветти Ключковської, яка створила цикл із понад 100 ілюстрацій. У харківських видавництвах «Фактор» книга вийшла з ілюстраціями Олени Полященко (2003), «Пегас» – Вадима Петрова та Тетяни Пліски (2004), Михайла Курдюмова (2010). У 2009 р. видавництво «Країна мрій» видала роман, ілюстрований Ольгою Московченко.