М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
juliakovta
juliakovta
05.07.2021 01:29 •  Физика

5. Какую мощность развивает двигатель вентилятора, если он совершает работу 2400 Дж за 1 минуту?​

👇
Ответ:
romasivtsov
romasivtsov
05.07.2021

N = A/t

A = 2400 Дж

t = 1c

N = 2400 Дж/1с = 2400 Ватт= 240кВт

ответ: N = 240кВт

4,6(38 оценок)
Ответ:
ivan01356
ivan01356
05.07.2021

Мощность Р=144кВт

Объяснение:

N=A/t,  N=U*I/t⇒2400Дж=U*I/60с.  U*I=P=2400*60=144000Вт

4,7(8 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
valeriehunt
valeriehunt
05.07.2021

ответ:

плюсы и минусы.

объяснение:

вред:

сначала следует отметить, что электрический ток может оказать на человеческий организм негативное воздействие:

механическое: электрический ток приводит к сильному и резкому сокращению мышц вплоть до их разрыва.

термическое: температурный нагрев тканей организма (ожог) вызывает функциональное расстройство органов.

электролитическое: - процессы электролиза, происходящие под действием электрического тока в живых тканях, приводят к нарушению .

световое: вспышки света и ультрафиолетовое излучение, созданное электрическим током приводят к негативному воздействию на глаза.

биологическое: действие электрического тока может к раздражению и перевозбуждению нервной системы человека.

польза:

на птицефабриках с целью уменьшения запыленности воздуха устанавливают электрофильтры. частицы пыли на пластинчатые электроды, которые по мере накопления на них пыли, от нее. ионизация воздуха увеличивает яйценоскость кур, лучше развивается молодняк.

трубы газовых котельных снабжают также электрофильтрами, уменьшающими выброс в атмосферу продуктов сгорания.

частицы дыма не только продуктам особый вкус, но и предохраняют их от порчи. при электрокопчении частицы коптильного дыма заряжают положительно, а к отрицательным подсоединяют, например, тушки рыбы. заряженные частицы дыма на поверхности тушки и частично поглощаются. весь процесс электрокопчения продолжается несколько минут.

движущиеся на конвейере, окрашиваемые детали, например, корпус автомобиля, заряжают положительно, а частицам краски отрицательный заряд и они устремляются к положительно заряженной детали. слой краски на ней получается тонкий, равномерный и плотный.

действительно, одноименно заряженные частицы красителя отталкиваются друг от друга – отсюда равномерность окрашиваемого слоя.

на хлебозаводе теперь не приходится совершать большую механическую работу, чтобы замесить тесто. заряженные положительно крупинки муки воздушным потоком в камеру, где они встречаются с отрицательно заряженными капельками воды, содержащими дрожжи. крупинки муки и капельки воды, притягиваясь, друг к другу, быстро образуют однородное тесто, что также повышает производительность труда и выход хлебобулочной продукции.

мелкие частички шерсти и хлопка продувают через заряженную металлическую сетку. двигаясь к тканевой основе, обработанной клеем и заряженной противоположно, равномерно распределяются по ней и после просушки ворс. аналогично можно наносить на любую поверхность волокна звукоизолирующих и теплоизолирующих веществ, делать толь, рубероид, линолеум, шифер, наждачную бумагу.

4,4(61 оценок)
Ответ:
Rafaelnodat1
Rafaelnodat1
05.07.2021

на розташованій горизонтально оптичній лаві можуть переміщатися на ползушках наступні прилади: матовий екран зі шкалою, лінза, предмет (виріз у вигляді букви f), освітлювач. всі ці прилади встановлюються так, щоб центри їх лежали на одній висоті, площини екранів були перпендикулярні до довжини оптичної лави, а вісь лінзи їй паралельна. відстані між відлічуються по лівому краю ползушкі на шкалі лінійки, розташованої уздовж лави.

визначення фокусної відстані збиральної лінзи проводиться наступними способами. спосіб 1. визначення фокусної відстані по відстані предмета

і його зображення від лінзи.

якщо позначити літерами а і b відстані предмета і його зображення від лінзи, то фокусна відстань останньої виразиться формулою

або ; (1)

(ця формула справедлива лише в тому випадку, коли товщина лінзи мала в порівнянні з a і b).

виміри. помістивши екран на досить великій відстані від предмета, ставлять лінзу між ними і пересувають її до тих пір, поки не отримають на екрані виразне зображення предмета (літера f). відрахувавши по лінійці, розташованій уздовж лави, положення лінзи, екрана і предмета, пересувають ползушку з екраном в інше положення і знову відраховують відповідне положення лінзи і всіх приладів на лаві.

зважаючи на неточність візуальної оцінки різкості зображення, вимірювання рекомендується повторити не менше п'яти разів. крім того, у даному способі корисно виконати частину вимірювань при збільшеному, а частина при зменшеному зображенні предмета. з кожного окремого вимірювання за формулою (1) обчислити фокусна відстань і з отриманих результатів знайти його середнє арифметичне значення.

спосіб 2. визначення фокусної відстані за величиною предмета і

його зображення, і за відстанню останнього від лінзи.

позначимо величину предмета через l. величину його зображення через l і відстань їх від лінзи (відповідно) через a і b. ці величини пов'язані між собою відомим співвідношенням

.

визначаючи звідси b (відстань предмета до лінзи) і підставляючи його у формулу (1), легко отримати вираз для f через ці три величини:

. (2)

виміри. ставлять лінзу між екраном і предметом так, щоб на екрані зі шкалою вийшло сильно збільшене і виразне зображення предмета, відраховують положення лінзи і екрану. вимірюють за лінійки величину зображення на екрані. розміри предмета «l» в мм дані на рис.1.

рис. 1.

вимірявши відстань від зображення до лінзи, знаходять фокусна відстань до лінзи за формулою (2).

змінюючи відстань від предмета до екрана, повторюють досвід декілька разів.

спосіб 3. визначення фокусної відстані за величиною переміщення лінзи

якщо відстань від предмета до зображення, яке позначимо через а, більше 4 f, то завжди знайдуться два таких положення лінзи, при яких на екрані виходить чітке зображення предмета: в одному випадку зменшене, в іншому - збільшене (рис.2).

неважко бачити, що при цьому обидва положення лінзи будуть симетричні щодо середини відстані між предметом і зображенням. дійсно, скориставшись рівнянням (1), можна написати для першого положення лінзи (рис.2).

;

для другого положення

.

прирівнявши праві частини цих рівнянь, знайдемо

.

підставивши цей вираз для x в (a - e - x), легко знайдемо, що

;

тобто, що дійсно обидва положення лінзи знаходяться на рівних відстанях від предмета і зображення і, отже, симетричні щодо середини відстані між предметом і зображенням.

щоб отримати вираз для фокусної відстані, розглянемо одне з положень лінзи, наприклад, перше. для нього відстань від предмета до лінзи

.

а відстань від лінзи до зображення

.

підставляючи ці величини в формулу (1), знайдемо

. (3)

цей спосіб є принципово найбільш загальним і придатним як для товстих, так і для тонких лінз. дійсно, коли в попередніх випадках користувалися для розрахунків величинами а і b, то мали на увазі відрізки, виміряні до центру лінзи. насправді ж слід було ці величини вимірювати від відповідних головних площин лінзи. у описуваному ж способі ця помилка виключається завдяки тому, що в ньому вимірюється не відстань від лінзи, а лише величина її переміщення.

виміри. встановивши екран на відстані більшій 4 f від предмета (орієнтовно значення f беруть з попередніх дослідів), поміщають лінзу між ними і, пересуваючи її, домагаються отримання на екрані виразного зображення предмета, наприклад, збільшеного. відрахувавши за шкалою відповідне положення лінзи, зрушують її в бік і знову встановлюють. ці вимірювання проводять п'ять разів.

пересуваючи лінзу, домагаються другий виразного зображення предмета - зменшеного і знову відраховують положення лінзи за шкалою. вимірювання повторюють п'ять разів.

вимірявши відстань а між екраном і предметом, а також середнє значення переміщень е, обчислюють фокусна відстань лінзи за формулою (3).

4,6(22 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ