Уравнение движения с постоянным ускорением
x(t)=xo + Vox*t + (ax/2)*t²
x(t)= 3 - 6 * t + (4/2) * t²
xo - начальная координата 3 м
Vox - проекция вектора начальной скорости на ОХ = -6 м/с
ax - проекция ускорения = 4 м/с².
Вектор начальной скорости направлен против оси координат, его проекция отрицательная.
Вектор ускорения тела направлен вдоль оси, его проекция положительная.
Вывод: тело из точки с координатой 3 м движется против оси координат к началу отсчёта с начальной скоростью 6 м/с. Тело тормозит с ускорением 4 м/с².
міжнародна система одиниць (сі) (міжнародна абревіатура si з фр. système international d'unités) — сучасна форма метричної системи, збудована на базі семи основних одиниць[1]. сі є найуживанішою системою одиниць при проведенні вимірювань та розрахунків в різних галузях науки, техніки, торгівлі тощо.
у 1960 11-ю генеральною конференцією з мір та ваг міжнародна система одиниць сі була рекомендована як практична система одиниць для вимірювань фізичних величин. головна мета впровадження такої системи — об'єднання великої кількості систем одиниць (сгс, мкгсс, мкс тощо) з різних галузей науки й техніки та усунення труднощів, пов'язаних з використанням значної кількості коефіцієнтів при перерахунках між ними і створенням великої кількості еталонів для забезпечення необхідної точності. переваги сі забезпечують підвищення продуктивності праці проектантів, виробників, науковців; спрощують та полегшують навчальний процес, а також практику міжнародних контактів між державами.
міжнародна система одиниць сі складається з набору одиниць вимірювання та набору кратних і часткових префіксів до них. система також визначає стандартні і позначення для одиниць та правила запису похідних одиниць.
система сі не є незмінною, вона є набором стандартів, в якому створюються одиниці виміру та коригуються їхні визначення згідно з міжнародними залежно від рівня сучасного розвитку вимірювальних технологій.
Начерти на листке типа стороны света: вверху север, под ним юг, справа восток, слева запад(типа часов с пометками на 12(север), 3(восток), 6(юг), 9 часах(запад)). Из центра "часов" в масштабе проведи вектор перемещения в направлении северо - восток(подели дугу северо-восток пополам и по линейке отложи в направлении полученной точки 20 мм). Теперь из вершины полученного вектора построй вектор в вертикальном направлении(к северу) длинной 10мм. Соедини полученную точку с точкой начала построения(откуда мы откладывали вектор движения на северо-восток, центр "часов"). Длина результирующего вектора и будет модуль перемещения. А направление из центра часов по этому вектору.