М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Внимания на французском! complete les phrases avec le verbe regarder.ecris les phrases dans ton cahier alice la tele.pierre par la fenetre.nous un livre d'images.les enfants les oiseaux dans le ciel.

👇
Ответ:
P4ndainst
P4ndainst
21.08.2022
1. Regardes 2. Regardes 3. Regardons 4. Regardent
4,7(68 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Айхан111111111
Айхан111111111
21.08.2022

Творчість Платона по сьогоднішній день залишається в центрі уваги дослідників різних напрямків. Для істориків і для антиковедов, зокрема, його праці цікаві, перш за все, як відображення того часу, епохи, в якій вони були написані.

У нашому випадку - це період класичної Греції V - IV ст. до н. е.., що завершився кризою полісної організації. Однією з причин цієї кризи, по-думці дослідників, стали події Пелопоннеської війни (431 - 404 рр..) 1. Ця війна не тільки розділив на всю Елладу на два ворожі табори - під верховенством Афіни і під верховенством Спарти - але і поклала початок новому етапу межполісних відносин, які тепер стали відрізнятися насиченістю військових зіткнень, що негативно позначаються на внутрішньому житті самих полісів 2. У кінцевому рахунку, поліс, як самовизначаються політична одиниця, як форма організації життя громадян, прийшов до того, що перестав себе виправдовувати. На ділі це вилилося в нездатність до вирішення гостро назрілих економічних, політичних і соціальних проблем. Поряд з цим перестав себе виправдовувати, що в принципі цілком природно, колишня традиційна система цінностей, яка була гарантом єдності і згоди громадян. Усі виниклі проблеми і протиріччя всередині поліса вимагали негайного їх вирішення. Таким чином, пошук виходу поліса із кризи все більше займав уми "полісної інтелігенції" - Ксенофонта, Ісократа, Антисфен, Аристотеля і Платона, зокрема. У руслі загальних ідей - монархічної 3 та панеллінской 4 теорія Платона про соціальному і політичному перебудові суспільства мають свою специфіку. Для Платона вихід з кризи вбачався у побудові поліса на ідеальних засадах, де поряд зі змінами в економічній, політичній, соціальній сферах, приділяється величезна увага питанням виховання громадян. Предметом мого дослідження буде осмислення поглядів Платона на виховання, різних аспектів його системи з позиції історичних реалій V - IV ст. до н. е.. Постановка проблеми під таким кутом зору бачиться актуальною в декількох аспектах. По - перше, тема виховання завжди була і залишиться актуальною (особливо в переломні моменти історії). По - друге - з позиції важливості вивчення духовної спадщини минулого. По - третє - нерозробленість цієї проблеми в історіографії античної історії.

Объяснение:

4,7(83 оценок)
Ответ:
минимаус9
минимаус9
21.08.2022
3. Істотною особливістю платонівської держави є державне виховання громадян. Жінки повинні мати рівні права з чоловіками. Жінкам повинен бути відкритий доступ до різних посад, не виключаючи вищих посад — правителів-філософів. Однак Платон вважав, щоб жінкам надавались більш легкі справи, ніж чоловікам. Всі держави Платон розташовує в порядку зростаючого відхилення від ідеалу. Ідеал — це аристократія, держава, в якій панують кращі — мудреці. За аристократією йде тимократія — панування сильніших і хоробріших. Далі йде олігархія, де здійснюється влада небагатьох багатих. Потім йде правління демосу, народу — демократія. Накінець, гірша з невірних форм — тиранія.
4,5(98 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Французский язык
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ