Задача 2. У середовищі MS EXCEL зробити розв’язування економічної задачі: ввести шапку таблиці наведеної нижче; ввести вхідні дані (деякі з даних мають повторюватися) - не менше 20 записів; вирахувати вихідні дані, використовуючи формули та вбудовані функції, а також функції автозаповнення; відформатувати таблицю - числові та текстові формати, ширину та висоту клітинок (якщо необхідно, текст у заголовках таблиці розташувати у декілька рядків). При форматуванні використовувати автоформат та ручний формат тощо; оформити рамки таблиці; побудувати кругову діаграму за даними робочої таблиці, використовуючи майстра діаграм; виконати сортування таблиці по стовпчику, де знаходяться дані, що повторюються, та впровадити проміжні підсумки (суму, кількість, середнє); за до функцій СУММЕСЛИ та СЧЕТЕСЛИ вирахувати підсумки по сумі та кількості, порівняти з проміжними підсумками.
Код продукції Продукція Дата прийому Номер складу Маса (т.) Норма запасу на складі (т.) Залишок на запас (т.)
А120 ? 10.10. 98 3 120 120 ?
… … … … … … …
Усього Макс. Серед. Сума
Якщо продукція – борошно, то норма запасу збільшується на 10%, для іншою продукції – норма лишається без змін.
ответ: 1количество в процессоре является важным фактором, влияющим на его производительность. как было показано ранее, в процессоре 8088 на выполнение одной инструкции требовалось 15 циклов тактовой частоты. а чтобы выполнить одну 16-битную операцию, уходило и вовсе порядка 80 циклов. так был устроен умножитель алу этого процессора. чем больше и чем мощнее умножитель алу, тем больше всего успевает сделать процессор за один свой такт.
многие поддерживают технологию конвейеризации. в рамках конвейерной архитектуры происходит частичное наложение выполняемых инструкций друг на друга. инструкция может требовать на свое выполнение все тех же пяти циклов, но если процессором одновременно обрабатываются пять команд (на разных этапах завершенности), то в среднем на выполнение одной инструкции потребуется один цикл тактовой частоты процессора.
во многих современных процессорах дешифратор команд не один. и каждый из них поддерживает конвейеризацию. это позволяет выполнять более одной инструкции за один такт процессора. для реализации этой технологии требуется невероятное множество . тут есть все ответи
объяснение: