М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Nastyxas
Nastyxas
25.01.2021 03:42 •  История

Сынтас корымында кым жерленды?

👇
Ответ:
SuperKiri
SuperKiri
25.01.2021

ответ: ахилай маволдуг роздухман алмчывпк провет родеги вмлвп

Объяснение:

4,5(37 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
astafiev94
astafiev94
25.01.2021

Под властью королей из династии Ягеллонов в начале XVI в находились не только Польша и Литва, но и Венгрия, Чехия и Хорватия.

Правившие священной римской империи соперники Ягеллонов, Габсбурги рассчитывали на поддержку Росии. В 1514 году был заключен договор о люби, дружбе и согласии между ними. Василий III был оскорбление тем, что император внёс в текст договора изменения, на котором российский

государь уже принёс присягу. Россия нуждалась именно в военном союзе против Литвы, поэтому Василия III не устраивала роль Максимилиана I как арбитра в российско-литовском споре. В итоге переговоры о союзе Росии и священной римской империи закончились провалом.

4,8(54 оценок)
Ответ:
sasha11751
sasha11751
25.01.2021
Атеїзм, як світогляд, що заперечує релігію, не бувши формально проголошеним в СРСР елементом державної ідеології, активно підтримувався партійними і державними органами до 1988 року, коли сталася політична і ідеологічна лібералізація режиму, а також святкувалося Тисячоліття хрещення Русі. Відоме висловлювання Леніна про боротьбу з релігією: «Ми повинні боротися з релігією. Це — азбука всього матеріалізму і, отже, марксизму. Але марксизм не є матеріалізмом, який зупинився на абетці. Марксизм йде далі. Він каже: треба вміти боротися з релігією, а для цього треба матеріалістично пояснити джерело віри і релігії у мас».

Крім пропаганди атеїзму («науково-матеріалістичного світогляду»), державними органами в 1920-і — 1930-і роки здійснювалися масові арешти і переслідування духовенства і релігійних проповідників. Аж до 1939 року політика ліквідації організованого релігійного життя проводилася в адміністративному порядку органами державної влади, зокрема НКВС[1], згодом релігійна політика ставала більш диференційованою.

Разом з тим, повної ліквідації організованої релігійного життя та офіційної заборони релігії (як, наприклад, це було в Албанії) в СРСР ніколи не було, а в окремі періоди своєї історії керівництво СРСР навіть надавало деяким з конфесій підтримку, переслідуючи свої політичні інтереси.
4,6(9 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ