Сколько первых колоний было основано? 13 колоний была основана
Страна, владеющая колонией? метрополия
Коренное население Америки больше всего было Индусов
Фермеры – это владелиц сельского хозяйство
Уход поселенцев на запад, захват свободных земель-скваттерство
Крупные земельные владения на которых выращивали сахарный тростник, хлопок, чай кофе –
1)Сахарный тростник - Бразилия, Индия, Китай, Пакистан, Мексика
2)Хлопок - Китай, США, Пакистан и Узбекистан
3) Чай - Китай, Индия, Кения, Шри-Ланка, Индонезия
4) Кофе - Бразилия, Вьетнам, Колумбия, Индия, Эфиопия
Как колонисты решали проблему нехватки рабочей силы - Они отправлялись в другие колонии и договаривались о аренде рабочих с других колоний,которых после окончания работы возвращали обратно в прежнюю колонию
Работорговля – это торговля робами
Объяснение:
всем удачи в учебе
1517- початок реформації в Німеччині , 1519-1522- перша навколосвітня подорож Магелана , 1524-1525- селянська війна в Німеччині , 1562-1598- релігійні війни у Франції , 1588- розгром "непереможної армади " , 1607 - Заснування Джеймстауна - першого постійного поселення англійців у північній Америці. , 1640-1660- англійська буржуазна революція ; 1653-1657- протекторат Олівера Кромвеля в Англії , 1688- "славна революція" в Англії , 1760- ті - початок промислового перевороту в Англії.
Объяснение:На останньому етапі існування середньовічного суспільства в XV – першій половині XVII ст. темпи економічного розвитку європейських країн ще більше зростають. Епохою Великих географічних відкриттів прийнято називати строго визначений історичний період. Його хронологічні рамки вітчизняні історики і географи звичайно обмежують серединою XV - серединою XVII ст. Жодна інша епоха не була настільки насичена географічними відкриттями, ніколи вони не мали такого виняткового значення для долі Європи й усього світу.
У ХVІ–ХVІІІ ст. відбувається подальше вдосконалення знарядь праці. Використовувалися нові інструменти, прилади, верстати й механізми. У промисловості, як і в сільському господарстві, головним видом енергії була фізична сила людини, тварин, води, вітру. Але успіхи в металургії, текстильній промисловості, будівництві кораблів, виготовленні зброї приводили до появи перших механізмів — верстатів, прядильних машин тощо. Поява точних географічних карт, навігаційних приладів, будування каравел відкрило можливості перевозити велику кількість товарів у найвіддаленіші райони земної кулі.
Прогрес у сільському господарстві був повільнішим. Але вдосконалювалася техніка обробки землі, у Європі почали застосовувати добрива, вирощували рослини, привезені з Азії та Америки (рис, кукурудзу, тютюн).