М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
кика20051
кика20051
07.04.2022 08:28 •  История

Эссе на тему: Влияние Великого шелкового пути на средневековый Казахстан (6-13 века) Выразите личное мнение

👇
Ответ:
sokolin2
sokolin2
07.04.2022

Тюрки сумели создать симбиоз кочевой и оселой цивилизации, что привело к расцвету средневковых городов которые стали центрами искусства науки и мировой торговли. К примеру средневековый Отрар дал человечеству одного из величайших умов мировой цивилизации Аль-Фараби. В VII-VIII вв. Города выполняли функцию адмистративных центров.  

В IX – XII вв. Наблюдается территориальный рост городов. Так примеру в крупных городах, таких как в Испиджабе, количество населения доходила до 40,000 человек, в Отраре 16,000 человек, а в городах Таразе и Баласагуне до 10,000 человек. Однако население большинства городов колебалась от 1000, 1500 до 3000 человек.  

По моему мнению, великий шелковый путь сыграл довольно значимую роль на Средневековый Казахстан. Так как увеличелось количество населения, торговля обрела значение, и в принципе облегчила существование жителям тех времен.

Что-бы меня не спалили , добавьте что-то из этого текста ;,D:

Значительную роль в налаживании торговли между народами и странами, сближении культур, развитии городов в Казахстане сыграл Великий Шелковый путь, который проходил и по его территории. Термин «Шелковый путь» впервые предложил в 1877 году известный немецкий ученый-географ Ф. Рихтгофен, для того чтобы обозначить контакты между Востоком и Западом, между Китаем и государствами Средиземноморья.

4,8(99 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ДашаЛис56
ДашаЛис56
07.04.2022

Відповідь:

2. «Білий терор» ( фр . Terreur blanche ) — так називається ряд жорстокостей і насильств, скоєних у Франції роялістами в 1815—1816 років під білим прапором Бурбонів. Абсолютна (необмежена) монархія - це такий різновид монархії, за якого влада глави держави - монарха не визначається й не обмежується законом, передусім конституцією Рояліст — прихильник монархії в Франції. Чим пов’язані-цього не знаю.

5. Предмети розкоші, великий попит на машини

3 Вибори 1830 р. принесли перемогу лібералам. Король вирішив розправитись з опозицією і 25 липня підписав чотири ордонанси (укази), підготовлені Поліньяком. Король не лише розпускав непокірну палату депутатів і повністю скасовував свободу друку, але й здійснював державний переворот. Усупереч конституції, без згоди парламенту, він ще більш обмежив виборче право, яке залишалося тільки великим землевласникам.

Оприлюднення «ордонансів Поліньяка» викликало обурення в Парижі. Ліберальна газета «Нація» закликала населення до опору урядові. 27 липня 1830 р. в Парижі спалахнуло збройне повстання, підняте республіканцями. У ньому брали участь друкарі, студенти, ремісники. Урядові війська за 3 дні втратили 2,5 тис. солдат. Захопивши палац Тюїльрі, повсталі підняли над ним триколірний прапор революції. Карл X був змушений зректися престолу на користь свого онука і втік до Англії.

Пояснення:

4,7(14 оценок)
Ответ:
rope22
rope22
07.04.2022

Объяснение:

Цьому сприяв і аграрний переворот XVI—XVII ст., внаслідок якого прискореними темпами розвивалося високотоварне, базоване на фермерській основі, сільське господарство. Англійські фермери інтенсивно господарювали, поліпшуючи агротехніку і агрокультуру. Поширилася сівозмінна система, травосіяння. Широко застосовували парові плуги, машини, дренажні роботи, використовували мінеральні добрива. Аграрні зрушення сприяли вивільненню великої кількості людей і створили резерв єдиного національного ринку, який стимулював розвиток господарства в цілому. Надзвичайно сприятливими для промислового перевороту було географічне розташування Великої Британії та природно-економічні умови країни — водні комунікації, зручні гавані, великі поклади залізної руди та вугілля, наявність сировини для текстильної промисловості.

4,4(37 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ