М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
gregsorvenkov
gregsorvenkov
27.10.2021 12:25 •  Химия

Напишите уравнение реакции в молекулярном и ионном виде: fe(oh)3+hcl

👇
Ответ:
Misha72065
Misha72065
27.10.2021
Fe(OH)3+3HCl=FeCl3+3H2O
Fe(OH)3+2H(+)+3Cl(-)=Fe(3+)+3Cl(-)+3H2O
Fe(OH)3+2H(+)=Fe(3+)+3H2O
4,7(85 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
TRЮM
TRЮM
27.10.2021

звертайся.

Объяснение:

Закон збереження маси речовин у хімічних реакціях ілюструють хімічні рівняння. Хімічним рівнянням називають умовний запис хімічної реакції за до хімічних формул, математичних знаків і коефіцієнтів. Коефіцієнти записують перед формулами речовин. Призначення коефіцієнтів у тому, щоб збільшувати число атомів кожного елемента для урівнювання їх в обох частинах хімічного рівняння. Складати рівняння хімічних реакцій необхідно у певній послідовності. Як приклад розглянемо хімічне рівняння синтезу амоніаку NH3.

1. Складаємо схему взаємодії: ліворуч записуємо формули вихідних речовин (реагентів), ставлячи між ними знак “плюс”. Праворуч записуємо формулу продукту реакції. Між лівою та правою частинами схеми ставимо знак “стрілка”.

N2+H2 → NH3

2. Зрівняємо кількість атомів Нітрогену, поставивши коефіцієнт два перед формулою ен-аш-три:

N2+H2 → 2NH3

3. Зрівняємо кількість атомів Гідрогену, поставивши коефіцієнт три перед формулою аш-два. Порівняємо кількості атомів кожного елемента у лівій і правій частинах схеми. Оскільки вони однакові, замість знаку “стрілка” поставимо знак “дорівнює”:

N2+3H2 → 2NH3

Треба пам’ятати, що при перетворенні схеми хімічної реакції на рівняння індекси у формулах як реагуючих речовин, так і продуктів реакцій змінювати не можна.

4,5(29 оценок)
Ответ:
PolinaSukova2
PolinaSukova2
27.10.2021

Николай Николаевич Зинин – русский химик-органик. Родился в г. Шуше в 1830 г. поступил на физико-математический факультет Казанского университета. После окончания университета работал там же доцентом аналитической механики. В 1836 г. защитил магистерскую диссертацию по химии. В 1837 г. был направлен для совершенствования образования за границу; стажировался в лабораториях и на заводах в Германии, Франции и Англии. Работал в лабораториях Берлинской академии В начале 1841 г. в Петербурге защитил диссертацию на степень доктора естественных наук. Исследования посвящены органической химии. Разработал методы получения бензоина.

4,8(72 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Химия
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ