1. n = 0,15 моль SO 2; m = n * M,
m = n * M = 0, 15 моль * (32 + 2* 16) г/ моль = 9, 6 г
2. нітратна кислота М (HNO3) = Мr = 1 + 14 + 16*3 = 63 г/ моль
n = 18, 9 г / 63 г/ моль = 0, 3 моль
3. n= N/N_A
N = n * N / N_A N = 1, 9 моль * 6, 02 * 10 (в степени 23) =
= 11, 44 * 10 (в степени 23) -
Объяснение:
де m = маса у г; n - к-ть речовини у молях,
M – молярна маса, г/ моль, при цьому М = Мr (відносн.молекул. маса речовини, що розраховується за формулою речовини)
N - загальна к=ть частинок в 1 моль
N ( A _ниж.індекс) - число Авагадро, стала величина * 6, 02 * 10 (в степени_ 23 ) 1/моль
Вибирайте те, що придатне для повторного використання, мова йде про сумки та напої у пляшках. Сумки з тканини та напої у металевих або скляних пляшках доступні на ринку за помірними цінами.
Відмовтесь від одноразової упаковки, надлишкової упаковки, соломинок та інших "одноразових" пластмас. Використовуйте багаторазовий посуд у вашому домі, роботі, відпочинку, прогулянках.
Скоротіть повсякденний пластик такий, як пакети для бутербродів, одноразові контейнери для їжі, одноразові склянки на каву, замінивши їх багаторазовим ланчовими пакетами/коробкою, горнятком-термосом.
Станьте цифровим! Немає необхідності в пластикових CD-програвачах, DVD-програвачах, дисках, коли ви можете придбати/зберігати свою музику та відео в Інтернеті.
Шукайте альтернативу пластиковим предметам, до яких ви звикли.
Переробляйте. Якщо ви змушені використовувати пластик, спробуйте відсортувати # 1 (PETE) або # 2 (HDPE), які найчастіше переробляються та здайте їх у найближчий пункт прийому вторсировини або покладіть у спеціальний контейнер. Уникайте пластикових пакетів та пінополістиролу, оскільки вони як правило мають дуже низький рівень переробки.
Підтримуйте заборону поліетиленових пакетів, закупівлі пінополістиролу.
Поширюйте інформацію. Розкажіть рідним та друзями про те, чому важливо скоротити використання пластик у нашому житті та неприємні наслідки забруднення пластмасами.
Аллотропия кислорода.
Орто- и пара-водород действительно имеют небольшое различие в физических свойствах, но в природе всегда существуют в виде газовой смеси, а не отдельно; плюс к этому - химические их свойства тоже одинаковы. Водород может существовать в виде орто- и пара-водорода. В молекуле орто-водорода o-H2 (т. пл. −259,10 °C, т. кип. −252,56 °C) ядерные спины параллельны, а у пара-водорода p-H2 (т. пл. −259,32 °C, т. кип. −252,89 °C) — антипараллельны.
Аллотропия кислорода.
Две аллотропные модификации: О2 — кислород и О3 — озон. Кислород бесцветен, не имеет запаха; озон имеет выраженный запах, имеет бледно-фиолетовый цвет, он более бактерициден.