теми: глибоко особисті Про щоб він не писав, усе забарвлене його меланхолією, неясною тугою. Поет також любив зображувати дощ, тумани, сутінки, коли випадковий спалах світла висвічував частину нечіткої картини. Його вірші - це фіксація безпосередніх миттєвих вражень. Тому імпресіоністичність - це одна з найважливіших рис верленівської поезії. І його часто називали поетом-імпресіоністом.
Объяснение:Окрім того, постійним мотивом творчості Верлена було також злиття станів душі й природи. У поезії П Верлена природа і внутрішні настрої створили цілісну єдність, а не доповнювали один одного. Тому одним із улюблених прийомів Верлена стало олюднення, яке виявлялося в епітетах, метафорах, порівняннях та інших тропах, що, неначе, "оживлювали" усе навкруги.
1)Петька завидовал “умному и бесстрашному” Николке, который пил, курил, сквернословил, знал много грязных историй.
2) Находим подтверждение нашим выводам по предыдущему вопросу: город убивает в мальчике детское и живое, во внешнем облике автор вновь обращает внимание читателя на старческие морщинки.
3) Рассказы мальчика о даче по ночам звучат как сказки, потому что они “о том, чего не бывает, чего никто не видел никогда и не слышал”. Звенящий и взволнованный голосок — единственное свидетельство того, что Петька — маленький мальчик жить чувствами.
Объяснение: