Мир чиновников в комедии "Ревизор" представлен не в самом выгодном свете.
Мы прекрасно видим, что по сути чиновники наглые люди, которые дорвались до власти и теперь творят свои делишки, они уверенны в своей безнаказанности, ведь у них есть деньги и они могут дать взятки.
Чиновники не самые моральные люди в мире, их мало заботят проблемы простых людей, они не действуют по закону, закрывают глаза на разные проступки.
Даже когда приезжает якобы ревизор чиновники не сильно меняются, они предлагают взятку и ждет и не дождутся когда уедет Хлестаков, чтобы и дальше заниматься своими неблаговидными делам
Жар-птиця-казкова птиця, персонаж російських казок, зазвичай є метою пошуку героя казки. Пір'я жар-птиці мають здатність світити і своїм блиском вражають зір людини. Жар-птах-вогненна птиця, її пір'я блищать сріблом і золотом (у кресала пір'я рудозлаті), крила — як язики полум'я, а очі світяться як кристал. За розмірами Жар-птиця досягає павича.
Видобуток жар-птиці пов'язана з великими труднощами і становить одну з головних завдань, які задає в казці цар (батько) синам. Добути жар-птицю вдається лише молодшому синові. Міфологи (Афанасьєв) пояснювали жар-птицю як уособлення вогню, світла, сонця. Жар-птиця харчується золотими яблуками, що дають молодість, красу і безсмертя; коли вона співає, з її дзьоба сиплються перлів.
Спів жар-птиці зцілює хворих і повертає зір сліпим. Залишаючи осторонь довільні міфологічні пояснення, можна зіставити жар-птицю з середньовічними, дуже популярними і в російській, і в західноєвропейській літературі расрас
Объяснение: