1.Жаворонок. Добрая птица и верный друг. Поет свои песни, чтобы всем вокруг было хорошо и все знали, что все спокойно. Предупреждает своих друзей об опасности и переживает об их благополучии.
1.Оранжевое горлышко, очень умная и даже мудрая курочка куропатка. Знает все хитрости, которые позволяют выжить куропаткам в этом опасном мире, учит своих птенцов. Добрая и ласковая, берет под опеку осиротевших птенцов соседей и воспитывает их как родных.
3.Подковкин, муж Оранжевого горлышка, петух храбрый, но не очень умный. Во всем слушается Оранжевое горлышко и трогательно заботиться о ней.
4.Второстепенные герои: Бровкин, Заозеркин, Лисица, Ястребиха, Охотник.
Если выделять главных героев, то конечно же главными героями являются: Господин Чечевицын и Володя!
Героями в рассказе Чехова "Мальчики" являются несколько персонажей, а именно: Смуглый, а также худощавый Чечевицын, который является товарищем Володи, который приехал в гости на светлый праздник "Рождество", который имеет собственное придуманное прозвище Монтигомо Ястребиный Коготь. Также другим героем является - Белолицый гимназист, которого зовут Володя Королев, он является пухлым. Далее, Мать и отец Володи, а именно Иван Николаевич Королев. Нельзя забыть про тетку Наталью! Также среди героев числятся, Маша, Катя, а также Соня, которые являются сестрами Володи. Также, мать Чечевицына, а также Урядник, они являются героями в том числе.
Мій улюблений літературний герой — Олесь з оповідання Григора Тютюнника «Дивак». Цей персонаж подобається мені своєю справжністю. Що я маю на увазі? Олесь не падав з неба, як Хлопчик-зірка чи інші вигадані герої фантастичних творів. Він є звичайним хлопчиком, який живе в українському селі й навчається в сільській школі. Щоправда, в реальному житті дуже мало таких людей, як Олесь. Він дуже любить і цінить красу природи. А його рідний дід Прокіп — протилежність своєму онукові. Людей, схожих на діда Прокопа, дуже багато, таких не треба навіть шукати. Оскільки дітей та дорослих, що цінують природу, як Олесь, практично немає, усі в селі його вважають диваком, у тому числі й дід Прокіп. Сам хлопчик не розуміє, чому на нього так кажуть, адже він ще малий.
Коли я читаю про Олеся, то уявляю на його місці себе. Мене теж захоплює краса природи, тому я намагаюся дбайливо до неї ставитися. Мене обурює, коли після пікніка відпочивальники залишають непогашеним багаття або не забирають з собою сміття. Я не уявляю собі, як можна рубати дерева, не кажучи вже про те, щоб стріляти в звірів чи птахів. Це жорстоко, адже їм так само боляче, як і людям.
Чому для сучасної людини любов до природи перестала бути нормою і викликає подив?! Коли дитина цілиться з рогатки в горобця, це нікого не шокує. А хлопчик, який бродить серед вкритих снігом дерев гає за дятлом, виводить пальчиком на снігу малюнки і захоплюється чарівністю зимового лісу, здається всім дивним…ответ:
Объяснение: