М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Нужно написать сочинение по плану: Нужно описать княгиню трубецкую
План описание
1 определение места героя среди других персонажей главный или второстепенный.
2портрет. Внешний облик, как он дам автором и восприятия других персонажей
3 описание предметов быта жилище одежда условие жизни как средство самовыражения герое
4 семья получение воспитание история жизни
5 род занятий
6 черти характера эволюция личности в процессе развития сюжета
7 анализ имени
8 прямая авторская характеристика отношение к герою
9 ваше личное отношение к персонажу и такому типу людей в жизни

👇
Открыть все ответы
Ответ:
dfhdfhf20022004
dfhdfhf20022004
03.06.2021

я вважаю що у медуз

Объяснение:

Майже всі ссавці мають чудово розвинений нюх. Лише в окремих видів зір та слух розвинені краще, ніж нюх. Наприклад, літаючи, кажан покладається на свій дужк чутливий слух - адже він користується звуколокацією. Але маючи тонкий слух, кажани також реагують і на запахи. Запахи добре поширюються у воді, але ссавці, що живуть у воді, під час занурення закривають носові отвори і не можуть дихати. У китів і дельфінів органи нюху відсутні, і в їхньому головному мозку немає нюхових центрів. Тюлені відчувають запахи тільки на суші, втрачаючи цю здатність у воді.

Більшість ссавців мають дуже добре розвинені органи нюху. Молекули летючих пахучих речовин зазвичай вільно циркулюють у повітрі, їх увсебіч розносить вітер. Тварина, принюхуючись, стоїть на одному місці доти, доки разом з повітрям до її носової порожнини не потрапить хоча б декілька таких молекул, надаючи потрібну їй інформацію. Найважливішою частиною органу нюху є слизова оболонка носової порожнини, яка вловлює і реєструє пахучі речовини. Звідти нерви передають інформацію до центрів нюху головного мозку. Головний мозок її аналізує, тобто визначає, шо означаєтой чи інший запах. Чим більшу поверхню носової порожнини займає слизиста оболонка, тим чутливішим є нюх. У людини вона займає 4 см , у кішки - 14 см2, а у собаки - 150 см2. У багатьох ссавців є додатковий орган нюху, який, за іменем його відкривача, називають Якобсоновим. Це - горбиста слизова порожнина в піднебінні. Такий орган має більшість ящірок та змій (саме в нього змії переносять язиком повітря). Плазуни і земноводні з його до сприймають запах їжі. У копитних тварин Якобсонів орган служить для сприйняття статевих феромонів. Саме він спонукає жеребця виявляти знаки уваги готовій до спаровування самці.Для людини запахи не є життєво важливим джерелом інформації, оскільки вона більше опирається на зір і слух, але для більшості ссавців запахи несуть дуже важливі відомості. Запахи відіграють особливо велику роль у спілкуванні матері й дитинчат. Наприклад, досвідчені вівцеводи знають, що треба зробити для того, щоб вівця, у якої померло ягня, прийняла нового сосунка: його необхідно прикрити зверху шкурою загиблого дитинчати -тільки тоді вівця почне його годувати і піклуватиметься, як своїм. Всі тварини залишають „повідомлення" у вигляді запахів. Так, великі хижаки родини котячих залишають пахучі мітки - виділення спеціальних залоз, що знаходяться на морді. Обнюхуючи залишені мітки, тварини отримують всю необхідну інформацію про їхнього власника. Якщо мітки пахнуть слабо, прибулець сміливо може продовжувати шлях по чужих володіннях, а якщо запах зовсім свіжий, йому краще зійти з дороги, щоб уникнути зіткнення з господарем території. Домінуючий самець кролика позначає калом усю територію, а секретом розташованої під підборіддям залози натирає свою партнерку і дитинчат. Так він позначає ділянку, шо належить йому, і затверджується в групі. Кал видри має дуже різкий запах. Усі куничні мають розвинені анальні залози, виділення яких використовують не тільки для позначення території, але і як засіб самозахисту.

4,6(81 оценок)
Ответ:
EvaPark2013
EvaPark2013
03.06.2021

ответ:

извини, к сожалению короче никак : )

трезор служил сторожем у купца воротилова. днями лаял он на цепи, охраняя хозяйское добро. своих знал в лицо и шума не подымал, когда кучер шел воровать овес. но стоило кому чужому пройти мимо – так поднимал такой лай, что купец выбегал искать воров. неизменно хвалил он трезора и велел наливать тому .

однажды частный пристав зашел в гости к воротилову. пес его облаивать принялся, но хозяин, встречавший дорогого гостя, стал успокаивать. но приставу понравилось поведение собаки – ведь и среди людей, если кто-то хочет составить впечатление, должен «по-песьему» лаять.

трижды хозяин обряжался вором, пытаясь обмануть трезора. сулил собаке корку хлеба, колбасу и даже рубль, но каждый раз верный сторож поднимал такой лай, что сбегались все окрестные собаки поглядеть, с чего бы это на своего хозяина пес заливается?

нравились трезору хозяйские похвалы, и от того стал он больше сторожевым духом проникаться. согласен был, когда забывали его покормить – тогда он становился злее, когда били – считал, что это тоже правильно, чтоб не позабыть хозяина. и с детьми он играть не ходил, поскольку совесть не позволяла. вообще никуда ходить не стремился, лишь только когда в загул впадала кутька, то убегал он с ней до самого утра бродить.

однажды он позавидовал колокольчику на шее коровы. но та трезора утешила тем, что у пса не хуже звякает на шее цепь. а когда хозяин купил новую, сторож был безумно рад.

так и состарился трезор, со временем поселившись на кухне. а когда совсем запаршивел, то его утопили, заменив новым арапкой.

4,7(78 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ