Тема стосунків людини і природи — одна з провідних у літературі. До неї зверталися і Т. Г. Шевченко, і І. Я. Франко, і Леся Українка, і ще багато талановитих митців. І все ж розкриття теми М. Коцюбинським має особливий характер. Природа у його творах не фон, на якому розгортаються дії, а живий учасник подій. Ми добре пам'ятаємо чудові психологізовані пейзажі в "Intermezzo", філософські образи "Fata morgana".
У повісті "Тіні забутих предків" М. Коцюбинський подає картини життя людей, які віднайшли свій шлях і живуть у гармонії з природою. Письменник точно відтворив характер світовідчуття гуцульського етносу, його філософію, центральним місцем якої була природа.
Объяснение:Петербург — это большой город, который практически каждую зиму в снегу. В произведении Гоголя "Шинель" город представляют как пустой не в зависимости от населения, а в том смысле, что всем наплевать на тех кто в нём находиться. Многим людям холодно в нём, тоесть они одиноки. Акакий не задумывался об этом никогда, но он был одинок, а когда его шинель похители ему никто не всем было всё равно на него.