Відповідь:
1. З героїнею якого твору порівнювала себе Софійка - з Русалонькою
2. Кого Обурив Гордій Кулаківський - я думаю, що питання звучить кого оБДУрив - старосту дворянських зборів Міщенка. Він його підпоїв і підначив, що він такий п"яний, що і підпис не поставить. А сам піднусув документ в якому було вказано. що ніби то "Маєтності дворян Жуковських, Пашковських, їжакевичів, Дульських і Старосвітських, а також їхнього предводителя Міщенка з його великодушної згоди сукупно з хатами, худобою, десятинами поля, а також шляхетськими званнями вважати однині проданими панові Гордієві Кулаківському ..."
3. Хто зміг побачити Софійку в минулому в коралях - коралі робили Софійку у минулому невидимою, але сліпий старець зміг її відчути, побачити.
4. З ким втік син Міщенка - вірніше з ним втекла з дому молода дівчина шляхетного роду єдина дочка барона - пані Юзя
5. Кого була кобила Мальва - це була улюблена кобила пані Юзі. Пані Юзя подарувала свою улюблену кобилу Михайлові Міщенкові, який у цей час воював. Так як кобила була полохлива і норовлива, то Міщенко її продав. А люди перепродали і так через багато рук кобилу купив прапрадід Софійки - дідусь Павло. Кобила Мальва дозволяла на собі їздити лише доньці Павла - Ніні.
6. Як звали доньку Кулаківського - якщо Гордія Кулаківського, то Франя, якщо його онука - Василя Кулаківського, то Катерина
7. Як звали жінку Яківа Кулаківського - Лизавета Львівна
8. Яке прізвище обрав собі Михайлик Міщенко - Білий (хотів почати все з чистого листка, був світлим і чистим)
9. Яке слово було потрібно сказати Софіїці щоб повернутися в сьогодення - Іларок! (Коралі навпаки )
10. Хто вкрав коралі - не те, щоб украв, а побачив, як вони випали в дівчинки з кишені, підібрав і не повернув. Хоча знав дівчинку, бо це був її однокласник - Вадим Кулаківський.
11. Що знайшла Софійка в Шухляді комоду - старий одяг, Софійчині чобітки, старі фото і газети, коробочка від маминих парфумів, а у ній прабабусині коралі.
12. Ким був друг Софійки Сашко у пророцтві шафи - власником ресторану "Русалонька"
Пояснення:
в сказочной форме нам рассказывают о важных вещах. например, в сказках о животных звери действуют как люди. хитрая лиса обманывает серого волка и выпутывается из любой ситуации, как человек-пройдоха. в сказке «бобовое зернышко» петушка спасают всем миром. и это учит держаться вместе, дружить и выручать друг друга. а сказка о коте, дрозде и петухе учит думать о последствиях и поддаваться на заманчивые обещания.
больше всего я люблю народные волшебные сказки. их храбрые герои в удивительные приключения. обычно это иван-царевич или иван-дурак, который не только смелый, но и имеет доброе сердце. например, в сказке «василиса прекрасная», ивану -царевичу орел, заяц, селезень, рак, которых он и не убил на охоте.
сказка учит хорошему, напоминает законы жизни. в сказке «иван-коровий сын» самый простой парень оказывается самым умным. в итоге именно он побеждает змеев и спасает своих друзей: царевича и крестьянского сына. а сказки «морозко» и «крошечка-хаврошечка» учат быть добрыми, скромными и трудолюбивыми.
обожаю я сказку «летучий корабль». тут доброе сердце ивана-дурака привлекает к нему необычных людей-волшебников: скорохода, морозко, объедайло, слушало, стрельца и других. каждый из них оказывается полезен потом. их дружба побеждает все козни царя. они остужают раскаленную баню, где хотел сжечь их царь, приносят с края света живую воду. в итоге все вместе они женят ивана на царевне.
я думаю, что в любом возрасте полезно читать сказки, хоть в сотый раз, и вспоминать мудрость, которую народ за много веков накопил в своей памяти.
1.вона порівнює себе з Русалонькою з однойменної казки Г. К. Андерсена.
2.
3.
4.
5.прабабці Ніни
6.Франя
7.Лизавета
8.Білий
9.іларок
10. Вадим
11.Коралі
12.
Объяснение: