нужны ли в жизни сочувствие и сострадание?
на этот вопрос каждый человек ответит: «да» . ведь у каждого человека есть сердце, которое рождает сочувствие и сострадание.
сочувствие – это такое чувство, когда ты выражаешь свою печаль, жалость. многие люди сочувствуют бездомным кошкам, собакам. а некоторые выражают сострадание, то есть, помимо сочувствия, ещё пытаются им . к примеру, бездомных животных люди везут в приют.
но люди не только к животным выражают сочувствие и сострадание, а и к близким, друзьям.
человеку суждено относиться к окружающему миру неравнодушно. как бы человек ни старался не обращать внимания, у него в душе всё равно печаль.
сочувствие и сострадание имеют в жизни большой смысл.
в рассказе платонова «юшка» главный герой был не понят окружающими его людьми. все его толкали, кидались камнями, обижали. и никто не мог посочувствовать, никто не проявил сострадания. можно подумать, что из-за такого отношения к себе он не любил людей, но это не так. юшка был особенным человеком. в то время, когда сочувствие и сострадание должно было быть направлено в его сторону, он сам проявлял эти чувства к обижающим его людям. он думал, что так они проявляют любовь, любя его. на сочувствие и сострадание способны такие люди, как юшка, люди, которые прислушиваются к сердцу и душе. с такими качествами люди становятся намного добрее. другие же, лишенные этих качеств люди, не изменяются, а становятся только злее. таким людям тяжело в жизни. когда к ним проявляют сострадание и сочувствие, они понимают, что человек, проявивший эти чувства, прав, и от этого становится ещё больнее на душе. каждый должен обладать сочувствием и состраданием, как юшка.
Не має значення, чи є у вас в руках електронна чи паперова книга. Це питання особистих переваг.
Переваги паперових книг:
особистість. Кожна прочитана книга запам’ятається обкладинкою, текстурою сторінки та шрифтом. Ось чому всі вони для нас різні, разом вони створюють цілий світ.
Легше сприймати і читати інформацію з паперових джерел. Дослідники провели експерименти, щоб порівняти швидкість читання та глибину пам’яті інформації при використанні різних носіїв. Ми не будемо надавати цифри, але вони підтвердили, що паперові книги мають значну перевагу в цьому плані. Причина: Під час читання мозок намагатиметься знайти якісь підказки. Коли ми маємо справу з паперовими книгами, ці підказки - це колір обкладинки, формат публікації, характеристики обкладинки, зовнішній вигляд сторінки, запах, розташування тексту та наявність малюнків. Все це створює у свідомості структуру, яка допомагає знайти необхідну інформацію в пам’яті. В електронній версії всі тексти однакові, тому мозку немає за що чіплятися, крім самих даних.
Читаючи паперові книги, ми відчуваємо емоції яскравіше. Знову ж таки, це підтверджують експерименти. Вчені вивчали фізіологічні реакції організму, особливо діяльність нервової системи під час читання паперових книг та електронних книг. У першому випадку ці реакції майже подвоюються.
Запах книжкових сторінок. Ми не відкинемо такі нюанси, як запах сторінок, задоволення від покупки нової книги з гарною обкладинкою та перевірка коренів книги на полиці в домашній бібліотеці ...
Заохочуйте дітей до читання. До речі, сімейна бібліотека заохочує дітей читати більше, ніж електронні книги. Ряди барвистих книг приносять задоволення, а використання ґаджетів зводиться до ігор та соціальних мереж.