М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
svetakurilova1
svetakurilova1
05.06.2022 02:34 •  Литература

Какие эпизодя вам запомнились и чем именно в 1 томе рассказа !

👇
Ответ:
вика3730
вика3730
05.06.2022
Мне запомнилось как у Дубровского отняли дом.Как он умер.И как его сын начал мстить Богатым Злым людям.
4,4(52 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
losp
losp
05.06.2022
Толстой говорит о детстве,как о чудной ,теплой поре. Времени искренности и настоящей любви к родственникам.Родители положили большое начало в моральном и духовном формировании ребенка.Он всегда мыслил по доброму,а в его произведениях всегда выражается милосердие,честность любовь и справедливость.Толстой помнит именно чувства и детали в своем детстве.Он помнит ощущениями. Толстой вспоминает о детстве,как о самой славной части в его жизни,но одновременно наполненной болью и сожалением из за потери любимой матери.
4,7(24 оценок)
Ответ:

Відповідь:

Ось тримай але ти пообітцяла 60 балів а дала 30... а я тобі цілий твір написала

Пояснення:

Порівняльна характеристика Мавки та Килини

Мавка – образ ідеалізований та неземний. Це лісова красуня, яка зробить усе можливе на шляху до своєї мрії. Мавка – гармонійна особистстість, красива фізично та духовно. Мавка – це символ кохання і вічно молодої весни. Все прекрасне в неї асоціюється з чудовою музикою весни, яку почула від Лукаша. ЇЇ не може захопити Перелесник, який втілює молодість, вроду і пристрасну любов. Вона прагне не лише пристрасті, а й духовної спорідненості і любові на все життя. Глибоке і самовіддане кохання до Лукаша – найкращий цвіт її душі. Заради коханого вона залишає ліс і йде між люди. Трагедія Мавки породжена розходженням між мрією і дійсністю. Високі мрії про вільне і щедре, як сама природа, життя не могли здійснитися в умовах суспільства, заснованого на принципах класової нерівності і власнцьких інстинктів. Мавка – це маленька часточка природи, яка вимагає до себе дбайливого ставлення. Леся Українка наділила Мавку співучою мовою, дала ій прекрасну вроду. Вона розуміє мову дерев, квітів. Вона сама, як ніжний пролісок, шо радіє першому сонячному промінчику. Устами лісової дівчини поетеса розповідає про символічні образи дикої рожі, ясена, берези, вільхи, осики, дуба, терена, клена, глоду. З її образом контрастує образи Килини. Килина – підступна та лукава жінка, яка зваблює чужого молодика і завдає інші люблячій людині страждань. Килина – душевно загрубіла особистість, а Мавка – сильна, натхненна дівчина, що уособлює в собі гуманне начало в житті людини.

Образ Калини викликає співчуття як людина, у якої через певні внутрішні (і зовнішні) причини не склалося щасливе життя. Калина — це молода повновида молодиця, в червоній хустці з торочками, в бурячковій спідниці, дрібно та рівно зафалдованій; так само зафалдований зелений фартух з нашитими на ньому білими, червоними та жовтими стяжками; сорочка густо натикана червоним та синім, намисто дзвонить дукачами на білій, пухкій шиї, міцна крайка тісно перетягає стан і від того кругла, заживна постать здається ще розкішною. Образ Килини «Лісова пісня» є символом ненажерливості, непримиренності, насильства й ненависті, це людина, в якої немає нічого святого.

4,7(82 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ