Науковці спростували популярну думку про те, що підсвідома мова тіла та рухи очей можуть викрити брехню. Виявляється, є значно кращ з'ясувати, чи каже ваш співрозмовник правду.
Одна команда охоронців мала виконати майже нездійсненну місію. Психолог Томас Ормерод поставив перед ними завдання: розпитати у пасажирів в кількох європейських аеропортах про їхнє особисте життя і плани подорожі. Деякі з опитуваних були "підсадними качками" і розповідали вигадані історії. Завдання працівників служби безпеки було їх виявити.
Неправду говорив лише один із тисячі опитуваних пасажирів. Визначити цього брехуна було так просто, як знайти голку в копиці сіна. То що робили охоронці?
Зазвичай, для виявлення брехні рекомендують стежити за мовою тіла чи рухами очей. Утім, насправді мало хто знає, що ці методи вкрай неефективні.
Чимало досліджень встановили, що навіть спеціально навчені поліцейські не можуть визначити, коли допитуваний каже неправду лише за до мови тіла чи виразу обличчя. За даними одного дослідження, тільки 50 людей із 20 тисяч змогли правильно визначити брехуна. З таким же успіхом можна було просто підкинути монету.
Команда Томаса Ормерода застосували інші методи, і в більшості випадків їм вдалося виявити тих, кого вони шукали. У чому секрет? У тому, що охоронці відкинули всі стереотипні ознаки обману і застосували нові, втім, на диво прості методи.
Объяснение:
Приставкин А. "Золотая рыбка"
Жанр: рассказ о детях
Главные герои рассказа "Золотая рыбка" и их характеристика
Инна. Старшая девочка. 16 лет. Справедливая и честная.
Люсенька. 6 лет. Голодная, худая, несчастная.
План пересказа рассказа "Золотая рыбка"
Девочки в детдоме
Золотые рыбки
Пропажа рыбок
Засада
Похитительница
Еще одна золотая рыбка
Кратчайшее содержание рассказа "Золотая рыбка" для читательского дневника в 6 предложений
В детдоме жило десять девочек и младшей было всего шесть лет.
У них был аквариум, в котором плавали десять золотых рыбок.
Рыбки стали исчезать, а их головы находили в углу.
Девочки решили поймать вора и не легли спать.
Они поймали Люсеньку, такую же худую и голубую, как золотая рыбка.
Инна сходила за хлебом для Люси.
Главная мысль рассказа "Золотая рыбка"
Дети никогда не должны голодать.
Чему учит рассказ "Золотая рыбка"
Рассказ учит милосердию и состраданию, учит не оставаться равнодушными к чужой беде, чужому горю. Учит любить детей. Учит ответственности. Учит понимать и уметь прощать.
Отзыв на рассказ "Золотая рыбка"
Это очень трогательный рассказ о военном детстве. Автор вспоминает об истории, которая случилась с его сестрой в детском доме. Та история закончилась печально для сестры автора, но писатель решил показать, как должна заканчиваться такая история на самом деле. Он сделал упор на милосердии, на сострадании и умении прощать. Девочки забыли, что рядом есть человек, который нуждается в большей заботе, чем золотые рыбки. Но они поняли свою ошибку и исправились.
Пословицы к рассказу "Золотая рыбка"
Где гнев, там и милость.
Доброе дело питает и душу, и тело.
Добрый человек в добре живет век.
Кто добро творит, тому бог отплатит.
Голод - не тетка, пирожка не поднесет. Держи там выпишишь главное
хз , (