Чому опадає листя? Що з ним стається узимку? Добре це для довкілля чи ні? Давайте розглянемо це питання. Дерево мусить скидати листя на зиму, бо інакше в люті морози воно б просто загинуло. А що ж з листям стається надалі? Вкриваючи землю, наче килим, воно захищає грунт від промерзання, також воно захищає від замерзання весняні трави, і вони поволі собі проростають під землею до весни. А ще листя містить у собі багато мінералів, мікроелементів та інших поживних речовин, які так потрібні рослинам для нормального розвитку. Але, як і кожна медаль, опале листя також має іншу сторону. Будучи на деревах, листя, мов губка, вбирає в себе всі шкідливі викиди, що є у повітрі. Особливо це стосується великих міст, де є величезна кількість заводів та машин. А потім, перегниваючи, всі ці шкідливі речовини потрапляють у грунт, а звідти – у рослини і дерева, поволі отруюючи їх. Саме тому у містах листя прибирають. Але як його прибирають? Інколи не зовсім добросовісні люди просто спалюють його, щоб полегшити собі роботу. І тоді всі ці шкідливі речовини потрапляють у повітря, яке ми з вами вдихаємо. А науковцями вже давно доведено, що дим спаленого листя містить канцерогенні речовини, які можуть призвести до онкозахворювань. Саме тому й досі ніхто не зміг дати однозначної відповіді – корисне чи шкідливе опале листя для довкілля
Главный признак искусства барокко – театральность. В это время рождается образ: «весь мир – театр», связанный с комедией В. Шекспира «Как вам это понравится». Над входом в городской театр Амстердама были высечены строки голландского поэта и драматурга Вондела: «Наш мир – сцена, у каждого здесь роль своя, и каждому воздастся по заслугам».Барочная театрализация жизни – популярность оперы, кантаты, оратории, аллегорических церемоний, высокого стиля в общении, длинных париков, парчовых драпировок и эмблем – напоминала о том, что мир является обманчивой мишурой и настанет время снимать маски и опускать занавес.Наиболее ярко стиль барокко проявился в архитектуре.
Так и получилось: если 1 рабочий обслуживал 5 станков, которые производили 11 деталей в час, то 5·11=55 деталей/час (производили 5 станков в час). если 2 рабочий обслуживал 4 станка, которые производили 15 деталей в час, то 4·15=60 деталей/час (производили 4 станка в час) 55+60=115 деталей/час (производили 1 и 2 рабочие вместе в час) 115·8=920 деталей (производили 1 и 2 рабочие за 8 часов совместной работы) ответ:1 и 2 рабочие производили 920 деталей вместе за 8 часов работы.
55·8=440 деталей (производил 1 рабочий за 8 часов) 60·8=480 деталей (производил 2 рабочий за 8 часов) 480 - 440 = 40 деталей (разница)