Имеется 18 прямоугольников размером 2x1 проведите в каждом из них одну из диагоналей и сложите из получившихся прямоугольников квадрат размером 6x6 так чтобы концы диагоналей нигде не совпадали
Мова - це джерело непорозуміння ,адже більшість з нас говорять не подумавши. Кидають гострі фрази зопалу, а потім довго жалкують про сказане. Ми маємо не тільки слухати, але й прислухатися, по-справжньому чути співрозмовника.Та намагатися висловлюватись добряче поміркувавши, чи варто взагалі щось казати?
Найголовнішого не побачиш очима, не прочитаєш у газеті та не почуєш по радіо. Найголовніше неможливо висловити жодною реплікою, не показати жестами, не зобразити намалювавши карикатуру.Найголовніше це те, що всередині, темні куточки душі та потаємні бажанння про які не чути сивої ночі, але вони лунали мільйони разів в голові .Та навіть спробувавши розповісти про них, ми не змогли б. Язик твердо німіє під керівництвом палкого серця.Не намагайтесь висловлювати те, що відчуваєте.Нехай це буде вашою власною скарбницею!
Проведем диагональ ВD. Треугольник АВD - равнобедренный с углом при А=60° Отсюда углы при ВD =(180°-60°):2=60° Треугольник АВD=∆ ВСD- равносторонние. ВН - высота. ВН=ВF ∆ НВF - равнобедренный. Угол НВF=60° Углы при НF= по 60° ∆ НВF - равносторонний ВН=ВF= Р∆ ВНF:3=12:3=4 см Высота равностороннего треугольника равна стороне, умноженной на синус 60° ВН=АВ*(√3):2 см АВ=ВН:(√3):2)=8:√3 см Площадь параллелограмма ( а ромб - параллелограмм) равна произведению его смежных сторон, умноженному на синус угла между ними Ѕ ромба= (8:√3)*(√3):2=4 см² Сторону ромба можно найти по теореме Пифагора: АВ=√(ВН²+АН²), где АН=АВ:2. Площадь равна произведению высоты на сторону.